Ponad 1100 kursów fotograficznych za darmo

Ponad 1100 kursów fotograficznych za darmo

Opublikowano 28.03.2020 15:43 Aktualizacja: 8.04.2020 14:33 -


Stowarzyszenie Professional Photographers of America reaguje na drastyczny spadek zleceń dla fotografów i obniża ceny kursów o… 100%.

Pandemia COVID-19 szaleje na całym świecie, przez co większość rządów podejmuje zdecydowane kroki mające zmniejszyć skutki zarażeń. W związku z tym rynek usług przeżywa niespotykane od wielu lat problemy. Dotykają one również fotografów, którzy nie mają możliwości pracować z klientami czy wyjeżdżać na kolejne zlecenia. Professional Photographers of America zdecydowało się zareagować na te problemy i oferuje ponad 1100 kursów zupełnie za darmo.

Kursy fotograficzne za darmo!

„Czasy są ciężkie – musimy wszyscy dawać z siebie wszystko. Więcej empatii. Więcej cierpliwości. Więcej hojności. W PPA chcemy trochę poprawić sytuację. Czy jest lepszy sposób na spędzanie czasu w domu niż przygotowywanie swojej firmy na powrót na jeszcze wyższym poziomie? PPA otwiera WSZYSTKIE kursy online dla WSZYSTKICH fotografów i małych biznesów na całym świecie na najbliższe dwa tygodnie” – możemy przeczytać na stronie stowarzyszenia.

Żeby uzyskać dostęp wystarczy stworzyć darmowe konto na tej witrynie (link – https://www.ppa.com/education-unlocked ). Po wprowadzeniu podstawowych danych (imię, nazwisko, e-mail, hasło, miasto, województwo i kraj) zostaniemy przeniesieni do opcji wyboru kursów, które nas interesują. Wszystkie są podzielone tematycznie – od typowo fotograficznych (jak uzyskać naturalne światło korzystając z flasza czy obsługa lightroom) po pomoc w prowadzeniu biznesu – przykładowe umowy, podpowiedzi dotyczące rozmów czy nawet „moc charyzmy”.

Pamiętajmy, że kursy są w języku angielskim, a ogólnoświatowy dostęp może sprawić nieco problemów serwerom PPA – w takim wypadku wystarczy nieco cierpliwości i z pewnością doczekamy się na preferowane lekcje. W przypadku przymusowego pobytu w domu trzeba przyznać, że możliwość skupienia się na rozwoju własnych umiejętności i biznesu jest wyjątkową okazją do poprawienia nastawienia na powrót do rzeczywistości po zwalczeniu pandemii wirusa. Przecież już niedługo nadejdzie maj, potem czerwiec i wakacje – idealna okazja do wykazania się nabytymi w domu umiejętnościami, a w efekcie pozyskanie nowych klientów i dalszy rozwój firmy!


Autorem artykułu jest Michał Kapusta.

Wieści z Rozładowani.pl