Pomóżesz nam ulepszyć DailyWeb?

Opublikowano 21.02.2017 10:24 - 15


Jesteśmy w trakcie wielkich zmian na DailyWeb - nie tylko tych związanych z motywem strony głównej (o czym Sebastian już kilka razy wspominał), ale także zmian związanych z reorganizacją naszej pracy i funkcjonowania. Chcemy, aby DailyWeb stało się miejscem, do którego zaglądać będziecie po wartościowe treści w pierwszej kolejności, z którym w jakiś sposób będziecie się utożsamiać. DailyWeb tworzymy dla Was i dla Was ono istnieje - dziękujemy, że tu jesteście!

To Wy wiecie najlepiej, co u nas nie gra, co warto poprawić, a czego nie zmieniać. Dlatego też w Wasze ręce, drodzy Czytelnicy, oddajemy kwestionariusz ankiety, będący próbą zbadania Waszej satysfakcji. Chcemy nim sprawdzić, co powinniśmy poprawić, a czego "nie tykać", tworząc DailyWeb 2.0, co w nas cenicie, a czego powinniśmy się wyrzec.

Kwestionariusz składa się z 21 pytań i metryczki, a jego wypełnienie powinno Wam zająć około 5 minut. Dla nas będą to bardzo cenne opinie, które pomogą nam ulepszyć nam bloga. Nad każdą odpowiedzią się pochylimy, obiecujemy!

Kwestionariusz dostępny jest poniżej. Z góry serdecznie dziękujemy za jego wypełnienie!

Wieści z Rozładowani.pl