Polskie i światowe premiery Xiaomi za nami! Znamy ceny Mi9, Redmi Note 7 i Mijia Pro

Polskie i światowe premiery Xiaomi za nami! Znamy ceny Mi9, Redmi Note 7 i Mijia Pro

Opublikowano 15.03.2019 21:26 -


Jesteśmy świeżo po Polskiej premierze Xiaomi Redmi note 7, gdzie poza głównym punktem programu dowiedzieliśmy się o Polskich cenach Mi9, które są lepiej niż “dobre”. Podczas Polskiego wydarzenia miała też miejsce światowa premiera najnowszej hulajnogi Ninebot Mijia Pro o dużo większym zasięgu od wersji standardowej. Co tu dużo mówić, było ciekawie!

W Warszawskim centrum koneser byliśmy światkami pierwszej oficjalnej premiery Xiaomi w Polsce. Podczas jej trwania dostaliśmy do ręki jeden z najlepiej sprzedających się telefonów Xiaomi – Redmi Note 7 oraz topowy Mi9. Poza tym mieliśmy zaszczyt być pierwszym krajem poza Chinami, w którym zaprezentowano najnowszą odsłonę Hulajnogi elektrycznej Mijia Pro. Całość została otoczona zachwytem globalnego wzrostu sprzedaży i otwarcia nowych punktów mi-store.

Gwóźdź programu – Redmi Note 7

Note 7 jest pierwszym urządzeniem w ramach podmarki Redmi, ale kontynuuje 1 do 1 to, co znamy z poprzednich modeli serii Note. Dobre wykonanie, topowe rozwiązania, a to wszystko za super cenę. 4 GB RAM, do 128GB pamięci wewnętrznej i Snapdragon 660 – to właśnie te części odpowiadają za płynną pracę w każdych warunkach. Ekran o rozmiarze 6,39″ i rozdzielczości FHD+ pokrywa teraz większość ekranu dzięki cieńszym niż u poprzednika ramkom. Teraz jest to 0,8mm grubości.

Poza dobrymi podzespołami Redmi Note może pochwalić się 48Mpx aparatem głównym i dodatkowym o rozdzielczości 5Mpx do pomiaru głębi. Główny aparat wykorzystuje technologię Samsung Tetracell, która scala 4 piksele w jeden duży, co przekłada się na dużo lepszą jakość zdjęć w słabych warunkach.

Oficjalna sprzedaż wystartuje 25 marca, ale wcześniej macie możliwość spróbowania swoich sił w flash sale 18 marca. Ilość sztuk oczywiście ograniczona. Cena w zależności od wariantu to 799-899zł. Inaczej mówiąc, bezkonkurencyjna.

Xiaomi Mi 9

Mi 9 miało swoją premierę już jakiś czas temu, więc specyfikacja dla nikogo raczej nie będzie zaskoczeniem. Snapdragon 855, 6GB RAM oraz 128GB ROM to bezwzględny TOP na rynku. Aparat również zachowany w dzisiejszych trendach. 3 moduły – tele, szerokokątny i standardowy o rozdzielczości 48Mpx od Sony.

To, co nie było nam dane poznać wcześniej to cena, która zachwyca – 1899zł za wariant z 64GB pamięci oraz 1999zł za wariant z 128GB. Moim zdaniem jego cena jest tak atrakcyjna, że stawia pod znakiem zapytania zakup np. Redmi Note 7. Za 2x więcej możemy otrzymać najnowszą technologię.

Pojazdy elektryczne

Podczas prezentacji powyższych telefonów odbyła się również światowa premiera odświeżonej hulajnogi elektrycznej MIJIA PRO. Względem poprzednika wyróżnia się mocniejszym silnikiem 300W oraz znacząco większym zasięgiem na poziomie 45km. Koszt? 2199zł

Podsumowując całą prezentację, mogę powiedzieć, że czuć, że dla Xiaomi jesteśmy ważnym rynkiem. Start Xiaomi Community, otwarcie nowych punktów sprzedażowych oraz serwisowych. To wszystko zawdzięczamy nam, klientom, którzy zaufali marce i dalej wspierają ją w mediach, czy poprzez kolejne zakupy.

Wieści z Rozładowani.pl