Polska wtyczka do powiadomień w WordPress

Opublikowano 25.01.2017 11:30 - 1


Dzisiaj o interesującej wtyczce do wszelkiej maści powiadomień opowie sam autor, Kuba Mikita.


Są takie projekty, w których jest potrzeba napisania systemu do wysyłki maili. Są również takie strony, z których potrzebujemy wysłać wiadomość o jakiejś akcji w WordPress. Obydwa te problemy wymagają czasu i wiedzy, aby je zakodować. Sam miałem taki problem w jednym z projektów - WordPress miał wysyłać maile o kilku niestandardowych akcjach. Moje rozwiązanie okazało się solidną bazą do ogólnodostępnej wtyczki.

Tak powstała wtyczka o nazwie Notification, która łączy w sobie zaawansowany framework dla developerów jak i system dla użytkowników, który działa od razu po instalacji. Użytkownicy mogą wybierać spośród predefiniowanych wyzwalaczy, np. Post oczekujący na przegląd, a developerzy dołączać wtyczkę do swoich projektów jak Advanced Custom Fields i rejestrować swoje własne niestandardowe wyzwalacze.

Możliwości wtyczki są nieograniczone. Możemy wysyłać powiadomienia mailowe o każdej akcji, która dzieje się w WordPressie. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni lub potrzeby. Zapraszam do instalowania.

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz