Polska odpowiedź na popularny serwis Pinterest.com

Opublikowano 8.02.2012 10:27 Aktualizacja: 8.02.2012 12:18 -


Ostatnio bardzo głośno zrobiło się o serwisie, który nie da się ukryć wprowadza nową jakość: Pinterest.com.Co to za serwis i jaka przyświeca mu idea? To portal społecznościowy, gdzie jego użytkownicy dzielą się interesującymi informacjami za pośrednictwem zdjęć, które umieszczane są na tablicy (którą stanowi strona główna serwisu).

Każdy posiadający konto w Pinterest, może przepinać, dodawać do ulubionych wszystkie pojawiające się wpisy.

Mnie osobiście interfejs serwisu mocno przytłacza i nie potrafię się w nim odnaleźć, jednak niewielu jest chyba takich jak ja, gdyż zachodni serwis bije wszelkie rekordy oglądalności. Skoro jest tak popularny to nic tylko czekać na polski odpowiednik.

Na moje nieszczęście, ktoś mnie uprzedził bo sam byłem w trakcie pisania polskiego Pinteresta. Kto pierwszy ten lepszy jak to mówią, niestety tą batalię przegrałem... z kim? Z właścicielami popularnej wśród kobiecej części internautów: szafa.pl

zszywka.jpg

Właściciele popularnego serwisu do wymiany ciuchów online wystartowali z serwisem zszywka.pl, który jest łudząco, by nie powiedzieć identyczny funkcjonalnie jak popularny Pinterest. Czy zyska on tak wielką popularność jak jego zachodni pierwowzór? Jestem przekonany, że tak. Właściciele mają do dyspozycji całą bazę potencjalnych użytkowników nowego projektu właśnie w serwisie szafa.pl i z pewnością nie zawahają się jej użyć.

Wieści z Rozładowani.pl