Krakowska firma hostingowa przygotowała specjalną ofertę dla klientów polecających ich usługi. Do zgarnięcia prowizje w wysokości nawet 50%

PROGRAM PARTNERSKI KRU.PL – DLACZEGO WARTO?

Jak niejednokrotnie wspominaliśmy na łamach DW, Kru.pl wyróżnia się na rynku przede wszystkim przejrzystością warunków działania. Minimum formalności, brak ukrytych kosztów i jasne zasady współpracy sprawiają, że jest to firma naprawdę godna polecenia. Szeroka, dostosowana do różnych potrzeb oferta sprawia także, że Kru.pl to bardzo wdzięczny temat do rekomendacji. Bez trudu znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby rozpoczynające przygodę z hostingiem, jak i większe firmy i projekty poszukujące szytych na miarę rozwiązań.

Nie sposób nie wspomnieć także o kwestiach finansowych. Kolejnym wyróżnikiem oferty są bowiem wysokie prowizje – nawet 50% wartości netto dla usług Hosting Biznes i usług Hosting WordPress. Partnerzy afiliacyjni otrzymują wynagrodzenie zarówno w okresie pierwszego roku przystąpienia Partnera do Programu, jak również przedłużenia umowy. Oznacza to, że do Twojego konta zostanie przypisana każda pojedyncza transakcja wykonana przez wszystkich poleconych klientów, przez cały okres ich współpracy z Kru.pl. Zgromadzone środki można w każdej chwili przesłać na swoje konto lub przeznaczyć bezpośrednio na zakup usług w Kru.pl.

JAK DOŁĄCZYĆ DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO KRU.PL

Wystarczy zaledwie kilka prostych kroków. Zaczynamy od rejestracji konta na Kru.pl (oczywiście przy założeniu, że jeszcze takiego nie posiadamy). Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki „Partnerzy”, a następnie „Program Afiliacyjny”. Po dołączeniu od programu afiliacyjnego otrzymamy specjalnie wygenerowany link referencyjny.

Link referencyjny ma dość długą żywotność. Aby prowizja została naliczona na Twoje konto, polecona osoba musi zakupić usługę w przeciągu 90 dni od wizyty wygenerowanej za jego pomocą.

Więcej informacji na temat programu afiliacyjnego Kru.pl znajdziemy bezpośrednio na stronie operatora.