O czym mowa? O programie „Envato Elite„. To program do którego dołączyć mogą wszyscy autorzy platform obsługiwanych przez Envato. Na czym on dokładnie polega?

Pierwszym progiem jest osiągnięcie sprzedaży w wysokości 75 000$ (niektóre szablony notują taką sprzedaż w tydzień). Po przekroczeniu tego progu otrzymujemy poniższy badge, google analytics do naszego konta i roczną subskrypcję tuts+envato elite badge

Kolejnym progiem jest kwota 125 000$ a ostatnim progiem jest kwota 25 000 000 $

Na jakie bonusy możemy liczyć po osiągnięciu takiej sprzedaży? Otóż możemy wybierać spośród 3 bardzo atrakcyjnych nagród: wspomnianego już lotu w kosmos, tygodniowego pobytu w hotelu Burj Al Arab wraz z przelotem w obie strony w 1 klasie lub możemy sami wymyślić sobie jakąś przygodę (wejście na Mount Everest, nurkowanie we wraku jakiegoś statku, rejs dookoła świata lub cokolwiek innego co przyjdzie nam do głowy), a Envato zapłaci za nią.

Brzmi zachęcająco, prawda? Jeśli nie macie jeszcze postanowienia noworocznego to może czas zabrać się za stworzenie jakiegoś szablonu, wtyczki i kto wie, może to własnie Ty, drogi Czytelniku polecisz w kosmos lub zdobędziesz Mount Everest?

W nowym 2015 roku wujek Mateo życzy Wam realizacji marzeń, niektóre same się nie spełnią :)

Tak więc do dzieła, kosmiczny wyścig czas zacząć!

Autor: Mateusz Gołębiewski