Połączenie Cybertrucka z iPhone'em 11? Oto CyberPhone

Połączenie Cybertrucka z iPhone’em 11? Oto CyberPhone

Opublikowano 3.02.2020 9:07 -


W licznych podsumowaniach 2019 roku, z zakresu technologii oraz zaskakujących projektów, niejednokrotnie pojawiały się Cybertruck oraz iPhone 11 Pro. Muszę przyznać, że oficjalna premiera obu z nich przykuła moją uwagę, zwłaszcza dzięki niepowtarzalnemu designowi, jakim się wyróżniały. Wśród wielkich fanów obu przedsiębiorstw pojawiły się zarówno opinie zachwalające, jak i wyśmiewające wygląd najnowszych produktów, jednak wyniki sprzedaży oraz ilości zamówień mówią same za siebie. Czy jest więc coś dziwnego w tym, że oba projekty stały się inspiracją do stworzenia czegoś nowego?

Początkowo sama nie dowierzałam w to, co czytam, ale jak inaczej wytłumaczyć powstanie smartfona wykorzystującego styl Cybertrucka oraz najnowszego iPhone’a? Rosyjska firma Caviar musiała się bardzo postarać, by połączyć oba te projekty w jedno. Niemniej na pewno zaciekawiła ona wielbicieli niestandardowych gadżetów na całym świecie. Poznajcie więc sami połączenie Cybertrucka z iPhone’em 11 Pro w postaci case’a!

przyszłościowy design cybertrucka jako obudowa

Na rynku smartfonów pojawia się coraz większa liczba producentów, wprowadzających do sprzedaży najnowsze modele. Mimo odmiennej specyfikacji oraz rozmieszczenia poszczególnych elementów większość telefonów ma niemal identyczny wygląd. Ekran zajmujący prawie całą powierzchnię, liczne zaokrąglenia ekranów, a w końcowym efekcie nawet możliwość ich składania. To samo dotyczy plecków – zwiększająca się liczba aparatów, próba zabudowania i ukrycia ich, by osiągnąć możliwie najprostszy wygląd. Ujednolicanie smartfonów nie jest dobrym rozwiązaniem, dlatego połączenie Cybertrucka z produktem Apple, uważam za świetne rozwiązanie.

połaczenie cybetrucka z iphone'em 11 pro
Przód obudowy po rozłożeniu służy również jako podstawka

Połączenie Cybertrucka z iPhone’em za $15 000

Teraz, kiedy najnowszy pick-up Tesli zyskał popularność dzięki ponadczasowemu wyglądowi, fakt wykorzystania tego stylu również w smartfonach nie powinien nikogo dziwić. Do tej pory pojawił się w sieci projekt domu inspirowany Cybertruckiem, Quad oraz wiele innych wizualizacji, tworzonych przez fanów. Fantazyjna obudowa na iPhone’a 11 Pro, utworzona przez Caviar, jest jednym z wielu projektów firmy, które wychodzą poza normy. Cena niestety również nie należy do najmniejszych – zapłata ponad $15 000 za case na smartfona kilkukrotnie tańszego jest szalonym wydatkiem, jednak na pewno znajdą się chętni, którzy z niego skorzystają. Szczegóły dotyczące obudowy możecie znaleźć TUTAJ.

połączenie cybetrucka z iphone'em 11 pro
Obudowa na iPhone’a 11 Pro, inspirowana wyglądem Cybertrucka

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl