Pokémony wracają! „Pokémon Masters” już dostępne na Androida i iOS

Pokémony wracają! „Pokémon Masters” już dostępne na Androida i iOS

Opublikowano 29.08.2019 20:58 -


Kilka lat temu Pokémon GO podbiło świat i zdobyło rzesze fanów mobilnej rozgrywki i kolorowych stworków. Gra już co prawda odchodzi w zapomnienie, ale narzuciła swego rodzaju trend, zarówno na całą serię, jak i rodzaj gry. Teraz pojawia się Pokémon Masters i debiutuje na urządzenia oparte na Android i iOS.

Niespełna miesiąc temu została uruchomiona wstępna rejestracja do gry. Teraz gra mobilna osadzona w świecie Pokémon pojawia się oficjalnie. W grze znajdziemy znane z poprzednich części twarze, starych trenerów, którzy byli i są bardzo lubiani: Misty czy Brock.

Fabuła osadzona jest na wyspie, gdzie odbywa się Liga Mistrzów Pokémon. Mistrzostwa łączą każdego trenera ze swoim Pokémonem w walce przeciwko AI. Mecze odbywają się w systemie 3 na 3.

Pokémon Masters to solidnie przygotowana gra, tworzona przez Pokémon Company i DeNA. Ta druga firma od dawna produkuje gry mobilne, w swoim portfolio posiada m.in. Super Mario Run czy Fire Emblem Heroes. Przy uruchamianiu wstępnej rejestracji wydawcy opublikowali kilka trailerów z rozgrywki. Pokazany jest sposób walk, mechanika bitwy, a także ruchy dostępne w grze.

Gra już jest dostępna do pobrania. Nic tylko wskoczyć do świata Pokémon i testować kolejną, miejmy nadzieję dobrą grę z serii. Ja już  dzisiaj zaczynam trening swoich Pokémonów.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację