kru1

Rysunek 1. Kru.pl – domeny bez żadnych kruczków.

Jak widać nasza strona jest przyjazna i łatwa w nawigacji (Rysunek 1). W centralnym miejscu znajduje się wyszukiwarka domen, dzięki której odnajdziesz swoją wymarzoną domenę. Smartfon, tablet towarzyszy nam każdego dnia, w Kru.pl zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Korzystając z wersji mobilnej strony Kru.pl również w łatwy sposób odnajdziesz domenę której poszukujesz (Rysunek 2).

kru2

Rysunek 2. Kru.pl – domeny bez żadnych kruczków, wersja mobilna.

Mamy pomysł na siebie, na pokazanie światu co chcemy przekazać. Odpowiednia domena została wybrana i co dalej? Kolejnym krokiem w naszej przygodzie z Internetem, będzie wybór odpowiedniego hostingu. W Twojej głowie tworzy się zapewne pytanie – ale po co hosting skoro już mam domenę? Zgadza się, domena to tylko część naszego planu „zdobycia” świata. Domena będzie naszym adresem w Internecie. Jednak wszystko co będzie się kryło pod naszą nazwą musi się gdzieś znajdować. Ale o tym za chwilę …

Miejsce na nasze myśli – wybór odpowiedniego hostingu.

Domena wybrana, teraz czas na wybór odpowiedniego miejsca na nasze myśli, czyli hostingu. Odnalezienie dobrego hostingu, na którym umieścimy nasze myśli w postaci Bloga to nie jest łatwe zadanie. Setki ofert, kuszących ceną i możliwościami. I co tu dokładniej wybrać? – zadajesz sobie zapewne takie pytanie. W Kru.pl kierujemy się jasną zasadą – domeny i hosting bez żadnych kruczków. Już na etapie zamawiania domeny, jak zauważyłeś cena była jawnie przedstawiona zarówno podczas zakupu, jak tez przedłużenia na kolejne lata. Jesteśmy pasjonatami nowych technologii związani z rynkiem IT od kilkunastu lat. Dlatego chcemy udostępniać domeny i hosting na jasnych zasadach, bez ukrytych kruczków, gwiazdek i niejasnych do końca cen. Ale wróćmy do naszego miejsca na myśli, czyli hostingu. W tym celu zapraszam Cię ponownie na stronę Kru.pl, gdzie przygotowana została sekcja z produktem, który spełni Twoje oczekiwania – Hosting WordPress. Zapewne słyszałeś nie raz o możliwościach, jakie oferuje WordPress. Określany jest mianem najbardziej popularnej platformy do udostępniania treści w Internecie.

kru3

Rysunek 3. Hosting WordPress – oferta.

Oferta Hostingu WordPress została zbudowana w taki sposób, żeby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie (Rysunek 3). Zastanawiasz się, który pakiet wybrać? W rel=”sponsored”Kru.pl nie narzucamy limitów posiadanych aplikacji WordPress. Do każdego z pakietów, możesz uruchomić nielimitowaną ilość aplikacji WordPress. Jesteśmy zdecydowani, wybór padł na WordPress Medium przechodzimy dalej w naszych planach zaistnienia w Internecie.

Ubierzmy nasze myśli – omówienie ustawień naszego Bloga.

Hosting WordPress Medium został wybrany, domena została zarejestrowana, aplikacja WordPress również. Przechodzimy dalej, czyli logujemy się do naszego Panelu Zarządzania zwanego Kokpit WordPress (Rysunek 4). Pamiętaj wszystkie dane dotyczące logowania otrzymasz w momencie zakupu hostingu WordPress na adres e-mail podany podczas rejestracji  konta w Kru.pl . Dla bezpieczeństwa należy zmienić hasła dostępowe.

kru4

Rysunek 4. Panel Zarządzania WordPress – logowanie.

Żeby dostać się do Kokpitu (Panel Zarządzania), dzieli nas tylko przycisk Zaloguj się. W kolejnej części dostępnej na blogu w Kru.pl przedstawię dla Ciebie najbardziej popularne funkcjonalności jakie oferuje WordPress. Dowiesz się między innymi jak publikować swoje myśli, jak zmienić szablon, dodać najbardziej popularne wtyczki.


Autorem artykułu jest Damian Zboch, Business Manager Kru.pl.

Kru.pl to nowa marka na polskim rynku hostingowym, tworzona przez założycieli i byłych zarządzających lidera małopolskiego rynku telekomunikacji B2B oraz inżynierów z rynku hostingowego. Kru.pl wyróżnia się prawdopodobnie najtańszymi domenami w Polsce, marka jednak przede wszystkim dba o najlepsze wsparcie Klientów przed i po sprzedaży. Kru.pl jest akredytowanym rejestratorem NASK oraz EURID, firma jest również członkiem RIPE NCC.


Material sponsorowany, stworzony przez markę Euroix.