Podwodny dron od DJI czy Action Cam? Odpowiedź 15 maja!

Podwodny dron od DJI czy Action Cam? Odpowiedź 15 maja!

Opublikowano 9.05.2019 14:28 -


DJI specjalizuje się w dronach, można uznać, że w pewnym segmencie cenowym nie ma sobie równych. Teraz firma szykuje mocną premierę, w rozesłanym mailingu znajduje się grafika i link do strony, na której znajdujemy tajemniczą grafikę z odliczaniem.

Datą końcową jest 15 maja. Możemy zapisać się na powiadomienie o prezentacji nowego produktu. Najważniejsze jest jednak to, co zobaczymy za 6 dni. Grafiki promujące wydarzenie sugerują coś podwodnego, czy będzie to dron? Nie wiadomo, być może będzie to zaawansowana kamerka. Na pewno pobawimy się tym czymś pod wodą, a także nagramy wideo.

Kilka dni temu wyciekły zdjęcia sugerujące, że DJI pracuje nad nową kamerką, która ma konkurować z GoPro. Miałaby mieć ona parametry znane z OSMO z obiektywem szerokokątnym.

Jeśli natomiast opcja z dronem by się sprawdziła, mogłoby to namieszać na rynku. Sam jestem w fazie, gdzie każda wzmianka o dronach mnie ciekawi, a podwodny sprzęt z kamerą wysokiej jakości byłby tym, co trafiłoby na moją listę i od razu znalazłoby się na wysokiej pozycji.

Wieści z Rozładowani.pl