Podsumowanie i plany na nowy rok

Podsumowanie i plany na nowy rok

Opublikowano 2.01.2017 9:15 Aktualizacja: 2.01.2017 9:52 -


Mój finisz roku 2016 zakończył się jedną wielką, rodzinną jelitówką. W pełni rozumiem teraz tych, którzy narzekali na rok 2016, na całe szczęście to tylko drobny incydent, dla mnie zaś poprzedni rok na wielu płaszczyznach był bardzo udany.

Co w 2016?

Udało nam się osiągnąć wytyczone cele dla DailyWeb, udało się ustabilizować zespół, osiągnęliśmy ręką Łukasza nawet 4500 fanów na naszym profilu fejsbukowym. To co również ważne, jesteśmy także w trakcie rozmów z partnerem strategicznym, który pozwoli sfinansować wszystkie nasze pomysły. Zaczęli nas dostrzegać marki i podmioty, z którymi przygotowaliśmy wiele wspólnych akcji. To szczególnie cieszy, bo dzięki temu, Ci którzy tworzą DailyWeb zaczęli otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę. W kwietniu także zaprezentowaliśmy Wam nasze nowe logo.

Co nowego na 2017?

Nasze cele na nowy rok dopiero wykrystalizują się na początku stycznia, niemniej już w sprawie kilku mogę Wam uchylić rąbka tajemnicy. Po wielu miesiącach, nieustannych poszukiwaniach udało mi się znaleźć motyw, którego bazę będzie stanowić nowy wygląd DailyWeb. Zdecydowałem o wykorzystaniu gotowego pomysłu, który oddawałby wizje tego, co chciałem osiągnąć. Zdaje się, że się udało i jestem już w trakcie przebudowywania podstron, zaś strona główna zostanie zbudowana od nowa. Ponadto na koniec stycznia pojawi się bardzo obszerny i bardzo ciekawy materiał, który zostanie stworzony przez wielu.

Wraz ze zmianami motywu także zaprezentujemy Wam nasz nowy slogan, zastępujący dotychczasowy Blog pasjonatów technologii WWW, który nieco stracił na swojej aktualności. To nie znaczy, że nie jesteśmy pasjonatami, wychodzimy jednak nieco poza granice tego, o czym dotychczas pisaliśmy. Patrząc na same statystyki odnotowaliśmy 22% ruchu więcej, przyrównując rok 2016 do roku 2015, to cieszy. W tym roku na pewno będziemy chcieli rzucić się na jeszcze większą ilość stałych czytelników per miesiąc.

Najciekawsze treści na DailyWeb zeszłego roku!

Dzięki

Przy tej okazje dziękuje całemu zespołowi DailyWeb, którzy wraz ze mną tworzą to miejsce w sieci. Łukaszowi za jego UXowy zmysł i najlepsze, wspólne burze mózgów. Mariuszowi, za trzymanie ręki na pulsie w świecie marketingu i portali społecznościowych, a także za najwyższe standardy, jeśli chodzi o teksty. Agacie, która zawsze rozprawi się w niesztampowy sposób z tymi bardziej udanymi i mniej udanymi brandingami. Filipowi za perfekcyjne tutoriale, Radkowi za determinację i Mateuszowi za dobrego ducha. Także Wojtkowi, który na chwilę musiał zawiesić swoją działalność, ale do nas wróci. Dziękuje Tobie, Czytelniku. Mam nadzieję, że ten nowy rok będzie jeszcze lepsze niż poprzedni, a Ty będziesz miał jeszcze większą satysfakcje z czytania nas!

Wieści z Rozładowani.pl