Podlaskie potrafi to robić! Genialna kampania w social media
Podlaskie potrafi to robić! Genialna kampania w social media

Opublikowano 2 tygodnie temu -


Często jest tak, że regiony, województwa czy po prostu ośrodki miejskie reklamują się w sposób niekoniecznie nowoczesny. Z trendami zazwyczaj ma to niewiele wspólnego, wręcz przeciwnie - sztampowe ulotki i hasła.

Całe szczęście, że podobnie jak wszędzie, tak i tutaj zdarzają się wyjątki. Jeśli jednak musimy naoglądać się dziesiątki beznadziejnych kampanii, po to, żeby zobaczyć jedną, genialną, to warto czekać! Taką genialną kampanią jest według mnie kampania województwa podlaskiego. Cudo.

Śledząc profil Podlaskie Travel na Facebooku, można śmiało odnieść wrażenie, że oni to w te social media umieją. I to jak. Większość wpisów jest dopracowana, zawiera konkret, ale także jakiś bonus, zazwyczaj z przymrużeniem oka. Oko to jednak przymrużone jest w sposób inteligentny, nie infantylny, jak to bywa w 99% reklam, szczególnie w TV.

Dzisiejszy wpis na profilu zwalił naszą redakcję z nóg. Po prostu, bez żadnego lukrowania. Takie kampanie można przypisać wielkim agencjom, znanym markom, a tu proszę, Podlaskie potrafi to robić i robi to z klasą:

Warto zaznaczyć, że każda grafika ma swój indywidualny opis. Oby więcej takich kampanii w internecie, ale nie tylko. Mnie takie reklamy przekonują - jadę podbijać Podlaskie! Tylko znajdę połączenie (z drugiego końca Polski) i wolny termin ;)