Poczta Polska wprowadza karty płatnicze -XXI wiek na całego!

Poczta Polska wprowadza karty płatnicze -XXI wiek na całego!

Opublikowano 22.05.2017 15:23 - 2


Jeszcze kilka lat temu, przed wizytą w lokalnej placówce Poczty Polskiej, musiałem mieć przy sobie gotówkę. W innym wypadku byłem zmuszony do wypłaty przez terminal, przed użyciem którego, pani w okienku informowała mnie każdorazowo, iż działa on jak bankomat, więc może naliczać prowizję. To zmieniło się w zeszłym roku.

W roku bieżącym Poczta Polska idzie o krok dalej. Jak podaje serwis Cashless, firma wprowadza własną kartę płatniczą. Nie określono jakiego typu ma to być karta. Wiadomo jedynie, że powstanie ona na mocy porozumienia pomiędzy Bankiem Pocztowym a Mastercard.

Choć ogłoszenie nowej oferty ma nastąpić w najbliższą środę, karta Poczty Polskiej jest do nabycia już od kilku dni. Informację o niej można znaleźć na stronie Banku Pocztowego. Nie spodziewajcie się jednak jakiejś rewolucji – to zwykła karta wydawana do rachunków prowadzonych przez ten bank, tyle że z logo Poczty Polskiej. Karta jest bezpłatna przy wykonaniu nią płatności bezgotówkowych na kwotę min. 200-300 zł miesięcznie, w zależności od rachunku. – podaje Cashless

Autor: Dariusz Filipek

Wieści z Rozładowani.pl