Początki bywają ciężkie.

Opublikowano 25.10.2016 11:39 - 2


Początki bywają ciężkie. Czy to chodzi o naukę nowego języka, jazdę na wrotkach, czy spełnienia noworocznych postanowień pierwszego stycznia. Jedyną rzeczą jaką różni się jednak ktoś, kto opanował pewne umiejętności, jest to, że nie zaprzestał on swoich działań.

Nie, nie, ja osobiście nie trawie zabawy w żaden coaching, bo ten motywacyjny bełkot nie działa na każdego - z mojej strony nie należy się tego obawiać. Jtrust me i m the coach butelki i kubki kubek termicznyednak czasami fajnie jest się przyglądnąć Wielkim ludziom, by ... chociażby mieć satysfakcję, że ich początki były jeszcze bardziej przerąbane niż Twoje.

Zastanawiałeś się kiedyś np. jak wyglądała początkowa aplikacja Ubera? Albo, że Instagram wcale nie nazywał się Instagram i miał grę (a raczej był grą..) w stylu "Piję Burbona" ?

Pewien mądry człowiek postanowił zebrać informacje nt. gigantów sieci razem do kupy i napisać małą stronkę, z krótkimi historiami i linkami do najpierwszych atykułów o ich początkach. Stronka nosi nazwę TheBeginnings i znajdziemy tam informacje min. o Youtubie, Facebooku, AirB&B, WatsAppie i Spotify.
1111

Jest też możliwość zasugerowania autorowi innych portali i mam nadzieję, że gość będzie sukcesywie poszerzał ową listę.

Przejrzyj, udostępnij, powiedz, która historia najbardziej Cię zaintrygowała. Moim faworytem chyba pozostaje insta <3

Pamietaj. Nie poddawaj się. I Ty dasz radę. Każdy zaczynał od zera. Idź do przodu. Keep Doin. Doi it. Just do it.
Just do it.
JUSTDOIT

 

Wieści z Rozładowani.pl