POCO zdradza, że ich kolejny telefon będzie nazywał się X2

POCO zdradza, że ich kolejny telefon będzie nazywał się X2

Opublikowano 24.01.2020 9:22 Aktualizacja: 24.01.2020 10:08 -


POCO długo kazało czekać na swoj kolejny telefon. Po świetnie przyjętym, dobrze wyposażonym i tanim F1, pora na kolejne urządzenie. Czy będzie równie wyjątkowe? Mamy taką nadzieję.

POCO to submarka Xiaomi. Powstała, by oferować nieprzyzwoicie dobre podzespoły za przyzwoite pieniądze. Czy się udało? Myślę, że tak. Zresztą nie ja jeden. Swojego czasu sporo pisaliśmy o tym telefonie, wszystkie wpisy znajdziecie tutaj.

POCO sygnalizuje powrót

O POCO ostatnio jest głośniej. Kilka dni temu komunikowano całkowitą niezależność od Xiaomi. Teraz będzie to oddzielna marka, która będzie sama o sobie stanowić. Co więcej, Xiaomi nie będzie ingerowało w produkcje telefonów. Poinformował o tym Manu Kumar Jain w jednym z twittów.

Widzieliśmy kilka zdjęć prototypowych urządzeń. Na poniższych zdjęciach widać urządzenie, które miałoby być modelem F2 w wersji Lite. Gdy opublikowano zdjęcia, nie zaborczo się nimi przejąłem. Uznałem je za mało prawdopodobne — kolejny internetowy żart.

Teraz zdjęcia te mają więcej sensu i mogą przemycać szczątkowe informacje o planach firmy. POCO na wysłało ze swojego oficjalnego konta na Twitterze, sygnał do fanów. Enigmatyczne przesłanie w formie wideo zostało jednak szybko rozszyfrowane.

Nowy sezon to nowe urządzenie. Będzie ono nosić nazwę POCO X2. Spodziewamy się, że nie będzie to następca modelu F1 a nowa, odrębna seria. Może to być model, który będzie pozycjonowany wyżej niż F1. Może być również na odwrót i zobaczymy solidnego średniaka. To drugie w moim przekonaniu jest bardziej zasadne. Potwierdziłyby to też zdjęcia prototypów.

Cieszymy się, że kolejny model POCO jest w drodze. Jesteśmy przekonani, że niedługo usłyszymy o nim coś więcej.

Źródło: Twitter.

Wieści z Rozładowani.pl