Plustat.pl - polskie statystyki Google Plus

Plustat.pl – polskie statystyki Google Plus

Opublikowano 11.11.2011 21:23 -Dopiero co na Google Plus pojawiły się strony biznesowe a już pojawiają się narzędzia, za pomocą których będziemy mogli śledzić najpopularniejsze marki na tym portalu. Plustat prowadzi ranking najpopularniejszych stron dostępnych w G+ i co najciekawsze, sami możemy zgłosić naszą stronę. Po jej dodaniu, automatycznie zostanie ona umieszczona w zestawieniu.

Najpopularniejszym serwisem aktualnie jest Niebezpiecznik z ilością ponad 1100 śledzących wyprzedzając Antyweb, który fanów ma troche ponad 700. Mój blog, znajduje się na trzeciej stronie, zajmując 58 miejsce, oczko wyżej z taką samą ilością fanów znajduje się Home.pl :-)

Plustat jest dostępny także w wersji anglojęzycznej pod adresem plustat.info. Serwis jest atrakcyjny wizualnie i mereytorycznie lecz niestety bez wad się nie obyło. Brakuje jednej drobnej funkcjonalności – wyszukiwarki.

Aktualnie Plustat śledzi ponad 300 stron z łączną ilością użytkowników sięgającą prawie 7.5 tysiąca. Wszelkich niezdecydowanych także zapraszam do śledzenia lubik.info na Google+ :-)

Aktualizacja 13:00, 12.11.2011

Jak informują autorzy – dodana do serwisu została brakująca wyszukiwarka.

 

Wieści z Rozładowani.pl