Plevo to Smart-bagaż, który otworzysz za pomocą Face ID!

Plevo to Smart-bagaż, który otworzysz za pomocą Face ID!

Opublikowano 11.10.2019 11:14 -


Na portalu crowdfundingowym Kickstarter pojawiła się ciekawa akcja, która ma doprowadzić do wprowadzenia na rynek smartplecaka i smarttorby. Wydawałoby się to głupie, ale jednak nie jest!

W dzisiejszych czasach wszystko chce być Smart. Lodówki, pralki, a nawet czajniki. Gdy zobaczyłem pomysł smart-bagażu na Kickstarterze pomyślałem, że to już stanowczo przesada. Moje oczy przykuł jednak licznik z wpłaconymi na projekt pieniędzmi. Zrzutka się udała, a kwota zebranych funduszy szybko wzrasta. Dotarło do mnie, że ten pomysł nie musi być taki głupi.

Plevo

Smart-bagaż od Plevo

Plevo nie po raz pierwszy tworzy wyjątkowe produkty, już wcześniej zasłynęli z produkcji inteligentnych torb podróżnych. Co je wyróżniało? Posiadały zaawansowany system zabezpieczenia, który aktywowany był poprzez wstukanie kodu Morse’a lub uwaga — Touch ID i Face ID! Tak to nie pomyłka, zamiast kluczykiem czy kodem bagaż można było otworzyć za pośrednictwem iPhone. Dodatkowo bagaż alarmował właściciela, gdy torba znalazła się zbyt daleko od niego (w wyniku pozostawienia lub kradzieży). Inteligenta torba oferowała też wbudowany, ale wymienny powerbank, łatwo wymienne kółka (a te szybko się niszczą) oraz specjalnie zaprojektowaną kieszeń dedykowaną na laptopa.

Plevo

Teraz Plevo chce rozszerzyć swój asortyment, korzystając z serwisu Kickstarter. Plevo chce wprowadzić na rynek dwa produkty — plecak B-One oraz torbę na ramię D-One. Oba produkty w dwóch rozmiarach, które sugerują przeznaczenie — Urban oraz Travel.

Plevo

Plecak B-One dostępny będzie w wariantach o pojemności 19,5 lub 27 litra. Torba będzie miała pojemność 21 lub 37,5 litra. Zarówno plecak, jak i torba mają dysponować funkcjami smart. To między innymi zabezpieczenie i alarm przed utratą w wyniku kradzieży lub zwykłego zapomnienia, blokada zamka obsługiwana poprzez Touch ID/Face ID lub kod Morse’a oraz aplikacja, która będzie towarzyszyć naszej podróży i przypomni o bagażu, odprawie czy też wyświetli też informacje o planie podróży. To nie wszystko! Tradycyjnie w bagaż wbudowany będzie powerbank.

Plevo

Jak zaznaczają producenci, ich produkty stworzone są dla osób często podróżujących i dbających o własne bezpieczeństwo. Dodatkowo Plevo wydaje się firmą, która dostrzega ich pozostałe potrzeby. Plecak i torba wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, mają przemyślaną konstrukcję i przestrzeń na bagaż, pozwalają się też szeroko otworzyć, co ułatwi pakowanie. Plevo spełnia też surowe wymogi bezpieczeństwa panujące na lotniskach. Bezpieczny będzie też sam bagaż, bo B-One i D-One zaprojektowane są, tak by znieść uderzenia, zabrudzenia czy inne niedogodności podróży.

Plevo

Niestety tak przemyślane plecaki i torby muszą kosztować. Mniejsza torba D-One to koszt 150 dolarów, mniejszy plecak D-One kosztuje już 179 dolarów. Koszt plecaka i torby w większym rozmiarze to 205 dolarów. Plevo zapewnia, że wszyscy biorący udział w kampanii otrzymają zamówione plecaki i torby już w marcu przyszłego roku.

Więcek informacji znajdziecie na stronie kampanii.

Wieści z Rozładowani.pl