Z drobna obsuwą prezentujemy tegoroczną edycje DailyWebsters. W tym roku również trzymamy się 9 kategorii sprzętu, ale momentami aż prosiło się o ich rozbudowę. Pogrupowaliśmy jednak całość w miarę ogólnych kategoriach, by zebrać większą ilość sprzętów per jedna klasyfikacja.

Idea naszego plebiscytu jest bardzo prosta. Będą dwie nagrody główne per kategoria, jeden zwycięzca wybierany przez redakcje DailyWeb, drugi w wyniku głosowania. 1 marca zaprezentujemy kompletne wyniki dla każdej z kategorii. Zapowiada się bardzo interesująco, tym bardziej, że już mnie głowa boli na wybór najlepszego sprzętu w niektórych kategoriach, dlatego że mam kilku swoich faworytów i każdy z nich był naprawdę świetny.

Lista nominowanych brandów jest ogromna, nawet nie będę próbował ich wszystkich tutaj wymieniać. Jeśli chcecie by Wasz produkt znalazł się w kolejnej edycji DailyWebsters, wystarczy że podrzucicie nam sample testowy. Simple as that.

Oto lista kategorii:

Najważniejszym aspektem DailyWebsters jest jednak fakt, że wybieramy sprzęty, tylko takie, które przeszły przez nasze ręce w ubiegłym roku. To zaleta i oczywiście najpewniej dla niektórych wada jednocześnie. Oceniamy sprzęt, który znamy, więc możecie mieć do nas zaufanie, z drugiej strony, nie ma sprzętu, którego nie otrzymaliśmy do testów redakcyjnych, a to znaczy że może nie być w zestawieniu Waszego faworyta. Kategoria audio to mocne zestawienie wielu interesujących słuchawek, które przyszło nam testować w całym ubiegłym roku. Jest serio w czym wybierać.

Na Wasze głosy czekamy na dedykowanej stronie DailyWebsters 2021 do 28.02.2021. Możecie głosować właściwie bez przerwy, z zastrzeżeniem godzinnego interwału, bo właśnie na tyle ustawiliśmy ograniczenie. Zapraszamy Was wszystkich do zabawy!