Playstation Plus

Wymiana starych tytułów Playstation na nowe

Jeśli planujecie pograć w jedną z dotychczasowych propozycji, jakie znajdowały się w abonamencie, lepiej upewnijcie się, czy nie znika ona wraz z pojawieniem się nowych gier. Wśród nich na pewno znajdą się: „Detroit: Become Human” oraz „Horizon: Chase Turbo” – uważane za naprawdę dobre produkcje zarówno pod względem akcji, jak i samej grafiki. Można jednak znaleźć kompromis w całej sytuacji, ponieważ wystarczy wykupić abonament jeszcze przed wtorkiem. Pozwoli to korzystać zarówno ze starszych, jak i nowszych gier na liście.

Solidny zestaw gier w Playstation Plus

Do oferty PlayStation Plus 6 sierpnia wejdzie między innymi „Sniper Elite 4” oraz „Wipeout: Omega Collection”. Nie są to najnowsze tytuły, które należą do najbardziej pożądanych przez gamerów, jednak ich ocena świadczy o utrzymaniu wysokiego poziomu, nawet podczas porównania z wieloma tegorocznymi grami. Trzeba przyznać, że jest to pierwsza tak interesująca oferta od kilku miesięcy, która na pewno zaskoczyła niejednego posiadacza abonamentu na PlayStation (o poprzednich propozycjach pisaliśmy między innymi tutaj). Warto jedak przypomnieć, że od marca tego roku, oferta dedykowana jest tylko dla posiadaczy PlayStation 4.

R E K L A M A

Playstation Plus i zmiany w abonamencie

Wiele osób uważa jednak, że przyczyną pojawienia się tak ciekawych propozycji w pakiecie jest między innymi podwyżka abonamentu. Od 1 sierpnia cena zakupu pakietu miesięcznego będzie wynosiła już nie 33 zł, a 37 zł. Na szczęście dotyczy to tylko abonamentu 30-dniowego, pozostałe oferty na 3 miesiące oraz roczna pozostają w tych samych cenach.

Jak widać, Sony nie próżnował, przygotowując ofertę na nowy miesiąc. W porównaniu z propozycjami Microsoft PlayStation nadal przoduje w doborze gier, które cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Jeśli planujecie więc urlop na najbliższy tydzień, koniecznie sprawdźcie nowe tytuły w PlayStation Plus!