Microsoft ze swoją konsolą XBOX namieszał na rynku. Oczywiście za sprawą fantastycznej ceny i dwóch wersji swojej konsoli: Series S (budżetowej) i Series X, tej właściwej. Patrząc na cenę tańszego odpowiednika: 1350 zł i droższego: 2249 zł, Microsoft rzucił rękawicę Sony.

Jest oficjalna polska cena Xboxa Series S: tylko 1349,00 zł – jak odpowie Sony?

Playstation 5 showcase – czy w końcu poznamy polskie ceny?

Zapowiada się interesująca batalia, ale raczej nie ma co spodziewać się w przypadku Sony tańszej wersji konsoli, przynajmniej w najbliższym czasie. Pytanie, które jednak się pojawia, to jak wyceni swoją konsolę Sony. Co ciekawe właśnie pojawiła się oficjalna informacja o prezentacji Playstation 5, gdzie najpewniej także poznamy cenę.

Idąc za informacją z polskiego fejsbuka Sony, Playstation 5 Showcase odbędzie się w najbliższą środę (16.09.2020), o godzinie 22:00. Zapowiada się interesujący tydzień, tym bardziej, że dzień wcześniej poznamy premiery produktów od Apple.

Zachodzę w głowę z jaką ceną Playstation 5 wystartuje na polskim rynku, ale mam podejrzenia, że nie obędzie się bez 2500zł, co i tak będzie wyglądało dość rozsądnie. Czy tak będzie w praktyce? Przekonamy się za kilka dni.


Posłuchaj nas!