Playstation 5: znamy oficjalną datę prezentacji nowej konsoli. Już w przyszłym tygodniu!

Opublikowano 12.09.2020 16:48 Aktualizacja: 12.09.2020 16:51 -


Wrzesień to nie jest najlepszy czas co do zasady. Koniec wakacji, koniec urlopów, wszystkie korpo wracają na pełne obroty. Ma to jednak swoje zalety, bo to właśnie czas wszystkich premier technologicznych, tak by z nowościami jeszcze zdążyć przed świetami. Prezent nam zrobiło Sony, bo właśnie zapowiedziało datę pokazu Playstation 5!

Microsoft ze swoją konsolą XBOX namieszał na rynku. Oczywiście za sprawą fantastycznej ceny i dwóch wersji swojej konsoli: Series S (budżetowej) i Series X, tej właściwej. Patrząc na cenę tańszego odpowiednika: 1350 zł i droższego: 2249 zł, Microsoft rzucił rękawicę Sony.

Jest oficjalna polska cena Xboxa Series S: tylko 1349,00 zł – jak odpowie Sony?

Playstation 5 showcase - czy w końcu poznamy polskie ceny?

Zapowiada się interesująca batalia, ale raczej nie ma co spodziewać się w przypadku Sony tańszej wersji konsoli, przynajmniej w najbliższym czasie. Pytanie, które jednak się pojawia, to jak wyceni swoją konsolę Sony. Co ciekawe właśnie pojawiła się oficjalna informacja o prezentacji Playstation 5, gdzie najpewniej także poznamy cenę.

sony playstation5

Idąc za informacją z polskiego fejsbuka Sony, Playstation 5 Showcase odbędzie się w najbliższą środę (16.09.2020), o godzinie 22:00. Zapowiada się interesujący tydzień, tym bardziej, że dzień wcześniej poznamy premiery produktów od Apple.

Zachodzę w głowę z jaką ceną Playstation 5 wystartuje na polskim rynku, ale mam podejrzenia, że nie obędzie się bez 2500zł, co i tak będzie wyglądało dość rozsądnie. Czy tak będzie w praktyce? Przekonamy się za kilka dni.

Wieści z Rozładowani.pl