Plasma - szablon, który nie może się nie podobać

Plasma – szablon, który nie może się nie podobać

Opublikowano 22.07.2014 8:59 - 18


Plasma, to chwilowo darmowy szablon, niemniej na co dzień trzeba zapłacić parę dolców. Dlaczego tym razem jest udostępniony za darmo? Wszystko za sprawą serwisu oferującego szablony wszelkiej maści – ThemeForest, który udostępnił ów skórkę w swoim programie darmowego pliku miesiąca.

To czego możecie być pewni, że każdy szablon który pochodzi z tego serwisu jest naprawdę najwyższych lotów. Tutaj jest identycznie, a prócz drobiazgowego dopracowania, dostajecie także piękną stylistykę i ogrom możliwości. Jak zapewnia twórca szablon jest w pełni zgodny ze specyfikacją HTML5 i CSS3, zbudowany na popularnym Bootstrapie i w pełni responsywny. Pełną listę och i achów, znajdziecie na stronie pobierania pliku.

Szablon opiera się o jedną stronę, wyciągniętą nieco, gdzie każda podstrona jest elementem na konkretnej wysokości witryny, a jej wybranie nie wiąże się z przeładowaniem strony, ot bardziej rozbudowany landing page. Możliwości i elementów jest sporo do dyspozycji, zaś szablon świetnie się nadaje do niewielkiego portfolio. Pamiętajcie by pobrać plik, trzeba mieć konto na ThemeForest, założenie jednak nic nie kosztuje, a otrzymujecie możliwość pobrania co-miesiąc wartościowego szablonu.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz