To czego możecie być pewni, że każdy szablon który pochodzi z tego serwisu jest naprawdę najwyższych lotów. Tutaj jest identycznie, a prócz drobiazgowego dopracowania, dostajecie także piękną stylistykę i ogrom możliwości. Jak zapewnia twórca szablon jest w pełni zgodny ze specyfikacją HTML5 i CSS3, zbudowany na popularnym Bootstrapie i w pełni responsywny. Pełną listę och i achów, znajdziecie na stronie pobierania pliku.

Szablon opiera się o jedną stronę, wyciągniętą nieco, gdzie każda podstrona jest elementem na konkretnej wysokości witryny, a jej wybranie nie wiąże się z przeładowaniem strony, ot bardziej rozbudowany landing page. Możliwości i elementów jest sporo do dyspozycji, zaś szablon świetnie się nadaje do niewielkiego portfolio. Pamiętajcie by pobrać plik, trzeba mieć konto na ThemeForest, założenie jednak nic nie kosztuje, a otrzymujecie możliwość pobrania co-miesiąc wartościowego szablonu.

[s_button url=”https://jogjafile.com/html/plasma/index.html” target=”blank” radius=”0″ icon=”icon: eye” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Demo[/s_button] [s_button url=”https://themeforest.net/item/plasma-onepage-multipurpose-html-template/5480975?WT.ac=free_file&WT.z_author=JOGJAfile” target=”blank” radius=”0″ icon=”icon: floppy-o” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Pobierz[/s_button]