Jeśli planowaliście w najbliższej przyszłości kupić sobie Xiaomi Redmi 9T, to teraz będzie bardzo dobra okazja ku temu. Xiaomi robi promkę i telefon przeceniony będzie z 749 zł na 499, czyli aż o 250 zł taniej.

Oczywiście promocja będzie ograniczona i Xiaomi informuje, że sprzedaż w tej cenie ruszy w czwartek, 11 marca o godzinie 8:00 i będzie trwała 24 godziny. W tym okresie zakupimy więc Redmi 9T w sklepach Xiaomi (https://mi-home.pl/, https://mi-store.pl/, https://mimarkt.pl/) jak i w innych dobrych sklepach internetowych.

Xiaomi Redmi 9T

Redmi 9T to nowoczesny smartfon ze średniej półki, wyróżniający się bardzo pojemną baterią (6000 mAh), ciekawą stylistyką, obiektywem głównym 48 megapikseli i przysłoną f/1.79, obiektywem ultraszerokokątnym 8 megapikseli f/2.2, czujnikiem głębi i makro 2 MP. Pozostałe warte wymienienia cechy, to płatności NFC, dual SIM, dwuzakresowe WiFi, Bluetooth 5.0, audio jack 3,5 mm oraz port podczerwieni.

Xiaomi zaprezentowało Redmi Note 9T 5G. Będzie hit sprzedaży? Wszystko na to wskazuje

Oczywiście nie jest to najwyższa półka, jeśli chodzi o Xiaomi, ale na pewno idealny telefon budżetowy. Znakomicie odnajdzie się w codziennym użytkowaniu. Biorąc pod uwagę jego dość niską cenę promocyjną, nie ma co się zastanawiać.

Bezprzewodowe ładowanie od Xiaomi

Mi Air Charge, bo tak nazywa się ładowarka od Xiaomi to nowość, która ma być przyszłością. Pamiętajmy, że indukcyjne ładowanie jeszcze porządnie się nie rozwinęło (Apple ciągle nie może dopracować swojej maty ładującej), a Chińczycy idą o krok dalej. Krok spory, bo tego się nie spodziewaliśmy. Były oczywiście próby kilka lat temu, jednak na prototypach się kończyło.

Firmy Xiaomi nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkuje ona mocno budżetowe smartfony i inne urządzenia smart w przystępnych cenach. Firma szybko zdobyła światowe rynki i znalazła wierne grono użytkowników.