Epic poinformowało, że na ich platformie z grami PC Epic Games Store są już dostępne nowe darmowe pozycje. W tym tygodniu za darmo można pobrać „A Plague Tale: Innocence” i „Minit”.

Nowe darmowe gry na PC z Epic Games Store

„A Plague Tale: Innocence” opowiada historię Amicii oraz jej młodszego brata Hugo podczas kinowej przygody, która skupia się na jednej z najczarniejszych godzin ludzkości. „A Plague Tale: Innocence” to przygodowa, skradankowa gra akcji z gatunku survival horror. Stworzyło ją Asobo Studio, a wydało Focus Home Interactive. Gra została wydana na Windows, PlayStation 4 i Xbox One w maju 2019 roku i otrzymała ogólnie pozytywne recenzje od krytyków. Tytuł w serwisie Metacritic, w zależności od platformy, zebrał oceny między 81 a 83/100.

Zapowiedziano także kontynuację gry. „A Plague Tale: Requiem” ukaże się w 2022 roku.

Pobierz bezpłatnie „A Plague Tale: Innocence” na PC z Epic Games Store

„Minit” to z kolei zdecydowanie lżejsza pozycja. Przygotuj się na świetną zabawę w tej ciekawej grze pełnej sześćdziesięciosekundowych miniprzygód, w których będziesz odkrywać niezliczone tajemnice, rozwiązywać łamigłówki i walczyć z niebezpiecznymi przeciwnikami. Czy zdołasz znieść klątwę?

Tytuł w wersji na PC w serwisie Metacritic zdobył ocenę 79/100.

Pobierz bezpłatnie „Minit” na PC z Epic Games Store

Nowe darmowe gry są już dostępne do pobrania w Epic Games Store. Promocja trwa do 12 sierpnia 2021. Poniżej znajdziecie linki do pobrania: