PILNE: w atmosferze Wenus odkryto gaz, który potwierdza istnienie życia pozaziemskiego!

Opublikowano 14.09.2020 19:16 Aktualizacja: 14.09.2020 19:40 -


Ta wiadomość była do przewidzenia. Od wielu lat naukowcy szukali potwierdzenia, aż wreszcie jest! Zespół badaczy z MIT ogłosił, że w atmosferze planety Wenus odkryto Fosfinę.

Jest to gaz, który na Ziemi uwalnia się tylko w jedyny sposób. Powstaje dzięki beztlenowym mikrobom. Taka wiadomość zmienia historię wszechświata.

Informacja została podana o godzinie 17 czasu polskiego, a już rano została ona zapowiedziana.

Wenus - planeta od zawsze interesująca naukowców

Planeta Wenus już od wielu lat interesuje wielu badaczy na świecie. Są przypuszczenia, że właśnie na tej planecie w przeszłości istniały oceany, takie jak na Ziemi. Wenus to druga planeta od Słońca, znajduje się "obok" Ziemi, jednak ta odległość to od 40 mln km do nawet 260 mln w zależności od okresu.

‼️PILNE ‼️ PILNE ‼️ PILNE ‼️Międzynarodowy zespół naukowców ogłosił właśnie, że w atmosferze Wenus odnaleziono Fosfinę...

Opublikowany przez Z głową w gwiazdach Poniedziałek, 14 września 2020

Planeta ta często jest widoczna z powierzchni Ziemi gołym okiem.

Rok 2020 rokiem przełomowym?

Wiele wskazuje na to, że to nie tylko pandemia koronawirusa zapisze rok 2020 w historii świata. Niektórzy już się boją, że takie odkrycia w tym właśnie roku może być zgubne. Dla mnie jednak jest to jedna z ważniejszych informacji w historii i cieszę się, że dzieje się to właśnie teraz.

/artykuł aktualizowany/

źródło: Z głową w Gwiazdach

Wieści z Rozładowani.pl