Pillar - znakomity i tani szablon HTML do wszelkich zastosowań

Pillar – znakomity i tani szablon HTML do wszelkich zastosowań

Opublikowano 25.07.2016 12:38 - 4


Dziś chciałbym przedstawić Wam mało popularny szablon HTML “Pillar“.

Spośród konkurencji wyróżnia się on z pewnością wbudowanym autorskim page-builderem. Jest on łatwy i intuicyjny w obsłudze. Do stworzenia w pełni funkcjonalnej strony www nie będzie nam potrzebna znajomość kodowania. To duże ułatwienie, zwłaszcza dla tych użytkowników, którzy swoją stronę www chcą stworzyć samodzielnie. Poszczególne elementy na stronie zamieniamy pozycjami poprzez zwykłe “drag&drop”.

PILLAR1

Co oprócz łatwości kreowania stron wyróżnia ten szablon? Do naszej dyspozycji mamy ponad 140 różnych elementów z których możemy stworzyć naszą stronę. Jeśli chcecie stworzyć landing page, to z pewnością Waszą uwagę zwróci fakt łatwej integracji z MailChimp i Campaign Monitor.

Jeśli braknie Wam inspiracji podczas tworzenia strony, do Waszej dyspozycji jest 20 zróżnicowanych tematycznie wersji demo. Każdy znajdzie coś dla siebie: typowy landing page, e-commerce czy też stronę firmową.

Ciekawą opcją jest całkiem szeroka paleta gratisów, które otrzymamy wraz z zakupem tego szablonu. Jedną z nich jest ponad 2000 ikonek premium, ich wartość to 59$.

Warto dodać, iż szablon jest responsywny. Możemy również decydować, które elementy wyświetlają się na urządzeniach mobilnych:

options

Warto dodać, iż niczego nie trzeba instalować (oprogramowania czy wgrywać na serwer). Wszystko działa szybko i stabilnie z poziomu przeglądarki.

Co do szybkości działania, strony stworzone w tym szablonie cechuje duża szybkość ładowania.

W tym teście strona demo otrzymała wynik “A” i 90/100 punktów. Czas ładowania przy wielkości strony równej 1,5 MB wyniósł jedynie 0,7 sekundy. Robi wrażenie.

Utworzony projekt możemy wyeksportować do html’a a także zapisać w pamięci buildera. Szybko, łatwo i przyjemnie.

export

Podsumowując, w połączeniu z łatwością tworzenia stron jak i szerokim spektrum zastosowań nirktórzy mogą rozważyć “Pillar” jako alternatywę do szablonów WordPress. Za cenę 19$ otrzymujemy coś więcej niz szablon, to narzędzie, dzięki któremy z łatwością stworzymy ciekawy projekt strony www. Zarówno od prostej landing page jak po rozbudowaną stronę dla firmy. Do plusów “Pillar” z pewnością zaliczamy szybkość działania, intuicyjną obsługę i z pewnością łatwość edycji treści.

Poniżej link do zakupu szablonu (wrzuciłem tam swój affilaite link).

Kup | Cena $19

Autor: Mateusz Gołębiewski

Wieści z Rozładowani.pl