Pierwszy zwiastun seriali Marvela, które pojawią się na Disney+

Pierwszy zwiastun seriali Marvela, które pojawią się na Disney+

Opublikowano 4.02.2020 8:34 -


Rozpoczęcie się Super Bowl zawsze jest jednoznaczne z ogromną ilością reklam z wielu branż. Obejmują one zarówno motoryzację, technologię, jak i najbardziej wyczekiwane produkcje filmowe. W tej kategorii to Disney+ postanowiło zaskoczyć swoich użytkowników nowościami, które już niebawem mają się pojawić na platformie. Jakie tytuły prezentuje pierwszy zwiastun?

Najnowsza zapowiedź pokazana przez Disney+ w czasie Super Bowl przedstawia krótkie urywki nadchodzących seriali. Są to oczywiście Falcon and Winter Soldier, Loki, a także WandaVision – produkcje zapowiadane od dłuższego czasu. Mimo tego, że wideo ukazuje zaledwie kilka scen wyrwanych z fabuły, to wystarczyły one, by zaciekawić prawdziwych fanów Marvela. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się ze zwiastunem, to teraz koniecznie musicie go obejrzeć!

Pierwszy zwiastun seriali marvela na najwyższym poziomie

Jako wielka fanka wszystkich produkcji opowiadających o superbohaterach, muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona zapowiedzią Disneya. Twórcy zwiastuna odwalili kawał dobrej roboty, wybierając i łącząc ze sobą sceny z trzech nadchodzących seriali. Takie zestawienie nie tylko zapowiada, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, ale również wzbudzają wiele emocji wśród widzów. Zwłaszcza, że Falcon and Winter Soldier ma być pierwszą większą produkcją Marvela spod ramienia Disneya, z premierą na platformie streamingowej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wszystkie oczy fanów Avengersów już niebawem powinny być skierowane w stronę Disney+. Dzięki obmyślonemu zwiastunowi, producent filmowy ma duże szanse na odniesienie kolejnego sukcesu na miarę Mandalorianina.

co o losach bohaterów mówi pierwszy oficjalny zwiastun?

Nawet niewielka ilość przedstawionego materiału jest w stanie nakreślić, co dalej będzie z bohaterami Marvela. Serial Falcon and Winter Soldier ma stanowić kontynuację Endgame i przedstawić świat bez Kapitana Ameryki. Jego tarcza spoczywa w rękach Falcona, na którym ciąży teraz duża odpowiedzialność za losy całego świata. Między scenami przewija się również Helmut Zemo, co może zwiastować jego powrót i kolejne spory między superbohaterami.

pierwszy zwiastun seriali marvela
Serial ma rozpoczynać się w momencie, kiedy to Falcon trenuje rzuty tarczą Kapitana Ameryki

Dalej pojawia się Wanda wraz z Vision, którzy prowadzą wspólne życie, mimo wielu różnic. Właśnie na ten serial czekam z największą niecierpliwością, gdyż jestem niezwykle ciekawa, jak przezwyciężyli oni wszelkie przeciwności. Na pewno zaskoczą nas swoim podejściem do codzienności i statecznym życiem.

pierwszy zwiastun seriali marvela
Premiera WandaVision była początkowo zapowiadana na 2021, jednak ostatecznie Disney zamierza wypuścić serial jeszcze w tym roku

Jako ostatni w materiale został przedstawiony Loki. Mimo tego, że Tom Hiddleston wypowiedział zaledwie kilka słów, można tworzyć wiele koncepcji jego dalszych losów. Być może oznacza to, że serial jest jeszcze w toku produkcji i Disney nie mógł ujawnić żadnych materiałów.

pierwszy zwiastun seriali marvela
Mimo najkrótszej zapowiedzi w zwiastunie, Loki na pewno zaskoczy wielbicieli filmów o Thorze

W tym roku, na platformie Disney+, mają się pojawić Falcon and Winter Soldier, Loki oraz WandaVision. W niedalekiej przyszłości do nowej odsłony superbohaterów dołączą również: Hawkeye, She-Hulk, Ms. Marvel oraz Moon Knight. O wszystkich datach premier oraz szczegółach dotyczących seriali będziemy informować Was na bieżąco.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl