Pierwszy film z Quadrocoptera GoPro! Zapowiada się rewolucja w świecie dronów cywilnych?

Pierwszy film z Quadrocoptera GoPro! Zapowiada się rewolucja w świecie dronów cywilnych?

Opublikowano 29.10.2015 10:44 -


Wspominaliśmy już jakiś czas temu, o tym, że GoPro pracuje nad własnym quadrocopterem. W dniu wczorajszym na kanale GoPro- światło dzienne ujrzał film, który przedstawia materiał nakręcony właśnie za pośrednictwem prototypu nad którym obecnie pracuje GoPro. Wideo jest czystym surowym materiałem, rzekomo nie widział się z post-produkcją, a do nakręcenia filmu wykorzystano w 100% kamerę HERO4®.

Jak będzie wyglądał? Z czego będzie wykonany i jakie funkcje będzie oferował? Tego jeszcze nie wie nikt. Na pewno wiadomo, że GoPro opracowuje własny system stabilizacji obrazu i jeśli wierzyć w "surowość" powyższego materiału- może być naprawdę grubo!

Jak ocenia materiał DJI Global?

Prace idą pełną parą, o dronach GoPro wiedzieliśmy już końcem 2014 roku, czy możemy się spodziewać, że tegoroczna gwiazdka przyniesie nam coś ciekawego? Raczej nie, premiera zapowiadana jest na pierwszą połowę 2016 roku i niektórzy spekulują, że pojawi się wraz z nowym modelem kamery HERO. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać, materiał wygląda niesamowicie, to może być w końcu pretekst, żeby kupić coś porządnego :) Czekamy na informację od Freeway i zapraszamy do śledzenia ich profilu na facebooku, na pewno dadzą nam znać, jeśli będą znane jakieś szczegóły, chyba, że ich ubiegniemy ;)

Autor: Łukasz Szendzielarz