Pierwszy film z Quadrocoptera GoPro! Zapowiada się rewolucja w świecie dronów cywilnych?

Pierwszy film z Quadrocoptera GoPro! Zapowiada się rewolucja w świecie dronów cywilnych?

Opublikowano 29.10.2015 10:44 -


Wspominaliśmy już jakiś czas temu, o tym, że GoPro pracuje nad własnym quadrocopterem. W dniu wczorajszym na kanale GoPro– światło dzienne ujrzał film, który przedstawia materiał nakręcony właśnie za pośrednictwem prototypu nad którym obecnie pracuje GoPro. Wideo jest czystym surowym materiałem, rzekomo nie widział się z post-produkcją, a do nakręcenia filmu wykorzystano w 100% kamerę HERO4®.

Jak będzie wyglądał? Z czego będzie wykonany i jakie funkcje będzie oferował? Tego jeszcze nie wie nikt. Na pewno wiadomo, że GoPro opracowuje własny system stabilizacji obrazu i jeśli wierzyć w “surowość” powyższego materiału- może być naprawdę grubo!

Jak ocenia materiał DJI Global?

Prace idą pełną parą, o dronach GoPro wiedzieliśmy już końcem 2014 roku, czy możemy się spodziewać, że tegoroczna gwiazdka przyniesie nam coś ciekawego? Raczej nie, premiera zapowiadana jest na pierwszą połowę 2016 roku i niektórzy spekulują, że pojawi się wraz z nowym modelem kamery HERO. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać, materiał wygląda niesamowicie, to może być w końcu pretekst, żeby kupić coś porządnego :) Czekamy na informację od Freeway i zapraszamy do śledzenia ich profilu na facebooku, na pewno dadzą nam znać, jeśli będą znane jakieś szczegóły, chyba, że ich ubiegniemy ;)

Autor: Łukasz Szendzielarz

Wieści z Rozładowani.pl