Oczywiście podchodząc do sprawy literalnie, to w poprzedniej odsłonie lubik.info, jesteśmy już na rynku ponad 5 lat, zaś pierwszy wpis został napisany 15.04.2010 o tytule: Hello World. Pomyśleć, że robiłem wówczas jeszcze krótsze wpisy niż w aktualnym miniblogu;-)

uro

Mam taką luźną teorię w głowie, że jeśli blog nie odniesie sukcesu przez pierwsza 2 lata istnienia, to będzie mu później trudno. Z jednej strony nasze 2 lata jako całości już minęły, z drugiej jednak strony pod banderą DailyWeb mamy jeszcze 1 rok czasu. Statystyki rosną i mam nadzieję, że tak pozostanie, a Wy będziecie mieli jeszcze większą satysfakcję z naszej działalności :-)

Po tej całej kurtuazji dodam, że sporo się szykuje w tym miesiącu. Reklamodawcy rzucili się w maju na nas jak szaleni, przez co będzie sporo akcji np. konkursowych, takich które przypadną Wam do gustu, a kasę utopimy w promocji. Z prawdziwych smaczków dodam, że jeszcze w tym tygodniu start naszego nowego projektu-eksperymentu, który powinien spowodować uśmiech na Waszych twarzach. Ponadto połowa składu DailyWeb, niebawem będzie do zobaczenia na żywo na jednym z branżowych spotkań :-)

Konkurs

Po cichu liczę, że weszliście w ten wpis głównie ze względu na 1 rok naszej działalności w zmienionej odsłonie. Oczywiście realista wrodzony we mnie podpowiada, że głównie może chodzić o konkurs, dlatego też szybka i sprawna akcja. Zadanie konkursowe jest dość proste i banalne

[quote]Autor najbardziej kreatywnych życzeń z okazji I roku DailyWeb.pl zgarnia słuchawki Unitra SN-40, które otrzymaliśmy od marki Unitra.[/quote]

Termin zgłaszania prac: niedziela 10.05.2015, godz. 23:59

Nagroda: Słuchawki Unitra SN-40

Zgłaszanie prac: komentarze do wpisu poniżej

Regulamin:

Konkurs trwa do 10.05.2015r. do godziny 23:59. Zwycięzca zostanie ogłoszony na w dedykowanym wpisie na DailyWeb.pl, w poniedziałek 11.05.2015. Prace konkursowe muszą być zgłaszane za pomoca systemu komentarzy, umieszczone pod wpisem konkursowym. Konta zgłaszające prace muszą zawierać właściwy adres email, na który przedstawiciel DailyWeb będzie się kontaktował w sprawie wysyłki nagrody. Wygrywa tylko 1 osoba, nagrodą są słuchawki marki Unitra SN-40. Zwycięzca będzie wyłoniony na podstawie najbardziej kreatywnych życzeń urodzinowych dla serwisu DailyWeb, wybór zostanie dokonany większością głosów (w głosowaniu niejawnym) przez 4  redaktorów DailyWeb.pl.

Na zachętę dodam, że słuchawki prezentują się następująco:

UNITRA_SN_40_800X600