Pierwsze nowości na DailyWeb już w tym tygodniu

Pierwsze nowości na DailyWeb już w tym tygodniu

Opublikowano 28.09.2014 19:49 - 5


Z ciężkim sercem kończę swój kilkutygodniowy urlop. Z pewnością nie będzie łatwo przejść do porządków codzienności, jest jedna rzecz która jednak napawa mnie mocno energią. To moc zmian, które na DailyWeb będą się działy w najbliższym czasie. Będzie ich na tyle wiele, że ciężko je zamknąć w jednej krótkiej kategorii, niemniej będą one dotyczyły organizacji, stylistyki a i znajdzie się też kilka ciekawych akcji. Oczywiście zdajecie sobie sprawę, że nie mogę za wiele napisać, bo niespodzianki mają to do siebie, że są z reguły spontaniczne :-)

By jednak podgrzać atmosferę, uchylę Wam rąbka tajemnicy. W tym tygodniu, a dokładnie w jego połowie pojawi się wśród naszego zespołu nowa osoba, która zasili codzienną porcję wpisów. Dla części z Was z pewnością będzie ona znana (z serwisów w których aktywnie się udzielał), dla części oczywiście nie. Oczekujcie jego premiery już 1 października, bo to właśnie wtedy pojawi się jego pierwszy wpis. Chyba już za dużo powiedziałem? ;-)

Co dalej? Dodam, że aktualnie ciągniemy równolegle kilka drobnych projektów związanych z rozwojem DailyWeb, a ich premiera nie jest odległa w czasie. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to mam szczerą nadzieję, że wszelkie nowości zobaczycie przed końcem października. Tymczasem zapraszamy już od jutra, wracamy w pełni sił, do komentowania webowej rzeczywistości… i nie tylko :-)

Wieści z Rozładowani.pl