Recenzja, która zaraz pewnie obejrzycie to moja pierwsza jaką kiedykolwiek przygotowałem. Trwało to stosunkowo długo, niemniej dużo nauki wyciągnąłem i mam nadzieje, że kolejne będą lepsze. W związku z tymi okolicznościami mam nadzieje, że będziecie łaskawi w krytyce ;-) Tymczasem zapraszam do zapoznania się z recenzja i prośba byście w komentarzach podzielili się wrażeniami:

 

 

Poniżej więcej informacji, smaczki wyciągnięte z notatki prasowej:

Stylistyka nowych laptopów Alienware nawiązuje do konstrukcji silników odrzutowych i samolotów stealth. Ich obudowy składają się z anodyzowanego aluminium i korpusu ze stopu magnezu. Dzięki temu, że ponad 60% głównych komponentów mechanicznych zostało stworzonych z różnych stopów metali, nowe laptopy są niezwykle wytrzymałe. Klawiatura mocowana jest do wzmocnionej płyty, co pozwala na wygodne pisanie, a skok klawiszy i ich responsywność zostały specjalnie dobrane do potrzeb graczy.

Nowe laptopy Alienware posiadają czterordzeniowe procesory czwartej generacji Intel Core i7 oraz karty graficzne NVIDIA GeForce serii 700. Pamięć operacyjna DDR3L oferuje niezwykle wysoki transfer przy niższych napięciach, co zwiększa czas pracy na baterii. Dodatkowo Alienware 17 i 18 mogą współpracować z czterema dyskami twardymi jednocześnie. Zwolennicy trójwymiarowej rozrywki mogą korzystać z opcjonalnego panelu 3D, dostępnego w Alienware 17, natomiast Alienware 18 wyposażony jest w ekran Full HD w technologii PLS, zapewniającej niezwykle szerokie kąty widzenia.

Po raz pierwszy w historii rozrywki mobilnej, Alienware 18 wykorzystuje też technologię SLI Dual Graphics, opracowaną przez firmę NVIDIA. Jest on również dostępny z całą gamą procesorów, o prędkości do 4,3 GHz. Wszystkie laptopy Alienware posiadają karty Ethernet Killer produkcji Qualcomm, głośniki certyfikowane przez Klipsch oraz karty dźwiękowe, zgodne z Dolby Home Theater v4. Zmodernizowane Alienware Command Center zapewnia intuicyjny dostęp do narzędzi kontrolnych za pomocą jednej, scentralizowanej aplikacji. Alienware Command Center pozwala na sterowanie systemem oświetlenia AlienFX, który umożliwia użytkownikom personalizację wyglądu laptopa.

Nowe laptopy oferują 20 kolorów podświetlenia w 10 różnych strefach, co daje łącznie 10 bilionów różnych kombinacji świetlnych. Alienware Command Center posiada również AlienAdrenaline – system konfiguracji i automatyzacji ustawień gier, nowy Accelerator; narzędzie optymalizacji mocy, jak również nowy system monitoringu wydajności.


Posłuchaj nas!