Pierwsza aktualizacja Instagram od momentu przejęcia przez Marka Zuckerberga

Pierwsza aktualizacja Instagram od momentu przejęcia przez Marka Zuckerberga

Opublikowano 26.06.2012 9:38 - 2


Aplikacja Instagram podbiła serca milionów użytkowników na całym świecie. Dopiero co opadły emocje związane z przejęciem aplikacji przez popularny serwis Facebook, za bagatela 1 miliard dolarów a już teraz pojawia się pierwsza aktualizacja aplikacji.

Do czego właściwie służy aplikacja i skąd tak ogromna ilość użytkowników? Otóż łączy ona pasjonatów fotografii w jednym miejscu. Każdy z użytkowników może publikować swoje zdjęcia i przy użyciu wbudowanych filtrów publikować je dla swoich znajomych. Co ciekawe program obsługiwać można tylko za pośrednictwem telefonu komórkowego (iOS i od niedawna także Android). Genialna w swojej prostocie.

Teraz po raz pierwszy pojawiła się jej aktualizacja od momentu kiedy została ona przejęta przez Marka Zuckerberga. Zmiany są raczej kosmetyczne, więc niestety nowych filtrów czy złożonych funkcjonalności nie zobaczycie. Pojawiła się natomiast zupełnie nowa zakładka, za pomocą której można zobaczyć najpopularniejsze fotografie, które cieszą się największym uznaniem użytkowników. Za pomocą wbudowanej wyszukiwarki, można w bardzo wygodny sposób przeszukać zdjęcia po wybranych słowach kluczowych. Prócz tego, będzie można także opublikować w ramach swojego konta Facebook, wszystkie ulubione (oznaczone ikonką serca) zdjęcia wprost z samego Instagram.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć Instagram w akcji, serdecznie polecam. Jest to jedna z moich ulubionych aplikacji w moim smartfonie :-)

Wieści z Rozładowani.pl