Seriale na Netflix to podstawa spędzania weekendu przed telewizorem. Inaczej się po prostu nie da, bo ileż można oglądać powtórki „mega hitów” w TV? Pomijając już ile płaci się za Netflixa, a ile za te rzeczone telewizyjne hity.

Nowości Netflix na weekend

Historia wulgaryzmów

Gospodarz tego niecenzuralnego programu — Nicolas Cage — przygląda się historii najpopularniejszych angielskich wulgaryzmów i bada ich wpływ na kulturę.

Lupin

Zainspirowany przygodami Arsène’a Lupina złodziej gentleman Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wyrządziła niesprawiedliwość jego ojcu.

Jak powstawał „Gambit królowej”

Fascynująca bohaterka. Przepiękne zdjęcia. Różne peruki dla każdego okresu. Gwiazdy, twórcy i ekipa odkrywają tajniki powstawania serialu o genialnej szachistce.

Dalecy bliscy

Aziz, który cierpi na kryzys wieku średniego, postanawia wreszcie zrobić coś, by uciec od swojej nudnej pracy, przyjaciół odludków i kłótliwej rodziny.

Cząstki kobiety

Zakończony tragedią poród domowy doprowadza kobietę do skrajnego załamania. Pogrążona w głębokiej żałobie odsuwa się od partnera i rodziny.

Królowa Śniegu: Po drugiej stronie lustra

Gdy okrutny król wypędza ze swej krainy wszystkich, którzy mają zdolności magiczne, serdeczna i przyjazna Gerda próbuje ocalić świat czarów z pomocą baśniowych postaci.

Tony Parker: Ostatni rzut

Film o życiu i karierze Tony’ego Parkera, który dzięki swojej determinacji został jednym z najlepszych francuskich koszykarzy w historii.

Split

Mężczyzna o wielu osobowościach porywa trzy nastolatki. Dziewczyny muszą uciec, zanim do głosu dojdzie najnowsza i najbrutalniejsza wersja przestępcy.

Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

Pielgrzymi uprawiający ziemię na skraju dzikiego lasu w Nowej Anglii są przekonani, że ich rodzinę przeklęła wiedźma, co wpędza ich w coraz większą paranoję.

Przeżyć śmierć

Co dzieje się z nami po śmierci? Serial dokumentalny przedstawia historie ludzi i wyniki badań na temat doświadczenia śmierci, reinkarnacji i zjawisk paranormalnych.


Posłuchaj nas!