Piątkowa strona totalnie bez sensu

Piątkowa strona totalnie bez sensu

Opublikowano 28.11.2014 9:12 - 2


Przy piątku czas spuścić nieco z tonu i w związku z tej okazji, mam dla Was jedno, bardzo istotne pytanie: czy ostatnio zdarzyło się Wam zrobić coś absolutnie bezsensu? Co ważne, nie tak jednorazowo, spontanicznie. Bardziej w sposób zaplanowany a dodatkowo dokładając do tego bezsensownego przedsięwzięcia dużo siły, czasu i zaangażowania, wiedząc że całe Wasze poświęcenia nie mają najmniejszego celu, sensu?

phrase

Gdyby zapytać twórców PlayPhrase.me, z pewnością odpowiedzieliby zdecydowanie twierdząco. Czym jest wspomniany serwis? Otóż jego zadaniem jest wyszukanie odpowiedniego tekstu, wpisanego przez użytkownika, w jednym z zaindeksowanych filmów. Po odnalezieniu wybranej frazy, otrzymamy listę filmów w których zwrot lub fraza została odnaleziona. Baza składa się z 87 filmów, a wśród nich sporo z serialu Przyjaciele czy jednego z moich ulubionych, groteskowych seriali Fargo (zdecydowanie polecam!).Wszystkich fraz zaindeksowanych jest ponad 62 tys.

Wszystko fajnie, tylko na koniec pojawia się pytanie: Po co? Po nic, ot tak bezsensu, a mimo wszystko człowiek i tak złapałem się na tym, że wpisałem kilkanaście fraz. Po co? Po nic, ot tak bezsensu. Szacunek dla twórców, że im się chciało – dla kilku minut zabawy pojedynczego użytkownika ;-)

Wieści z Rozładowani.pl