Na Netflix ostatnio dużo się dzieje. Końcówka lata to dość zapracowany okres, bo mieliśmy już premiery chociażby Domu z papieru, a teraz dochodzi (dobór słów przypadkowy) Sex Education. To nie koniec, bo na Netflix trafiły naprawdę zacne produkcje.

Czas leci, to najdelikatniejsze określenie tego, co się dzieje. Jednak jeśli znajdziecie kilka chwil na spędzenie ich przed telewizorem, to warto zajrzeć właśnie na platformę Netflix. Zobaczcie premiery Netflix i to, co zostało dorzucone w ostatnim tygodniu!

R E K L A M A

Premiery Netflix

Kierunek: Noc sezon 2

Pasażerowie i załoga porwanego nocnego samolotu próbują prześcignąć słońce, gdy tajemnicze kosmiczne zjawisko sprowadza na świat kataklizm. Uwaga: w jednej z ról głównych gra polski aktor Borys Szyc!

The Circle

W tym społecznym eksperymencie ścierają się ze sobą statusy i strategie. Uczestnicy konkursu flirtują, nawiązują przyjaźnie i… kłamią, by wygrać 100 000 dolarów.

Strefa kwarantanny

Mieszkańcy budynku, na który niespodziewanie została nałożona kwarantanna, pogrążają się w spirali przemocy, próbując ustalić, kto z nich jest zarażony.

Braci krwi: Malcolm X i Muhammad Ali

Ich znajomość zaczęła się przypadkiem, a zakończyła tragicznie. Malcolm X i Muhammad Ali byli niczym bracia, dopóki nie poróżniły ich podejrzenia i zmiany poglądów.

Zwierzyna

Pięciu przyjaciół wybiera się na pieszą wycieczkę, która zmienia się w desperacką próbę przetrwania, gdy okazuje się, że ktoś trzyma ich na celowniku.

Mistrzowie metalu

W tym konkursie artyści metaloplastycy tną i spawają hartowaną stal, z której tworzą odważne kompozycje. Tylko jeden z nich wygra 50 000 dolarów.

Kate

Działająca w Tokio brutalna morderczyni zostaje otruta podczas ostatniej akcji. Ma teraz mniej niż dobę, aby dowiedzieć się, kto za tym stał, i podjąć próbę odwetu.

Igrając z ogniem

Strażak spadochroniarz i stuprocentowy twardziel Jake roznieca chaos w remizie, gdy przyprowadza tam trójkę niesfornych sierot uratowanych z pożaru.

Banany!

Nikaraguańscy robotnicy płacą wysoką cenę, aby zaopatrzyć świat w tanie banany. Adwokat Juan Dominguez chce im pomóc.

Banany! Ciąg dalszy

Ten dokument przedstawia batalię między Dole Food Company a dwójką filmowców, którzy nakręcili film dokumentalny o pozwie przeciwko firmie.

Lucyfer sezon finałowy

Znudzony diabeł porzuca rolę władcy piekieł i przenosi się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny i zaczyna towarzyszyć pani detektyw z wydziału zabójstw.