Wraz z piątkiem, jak to bywa co tydzień, Netflix aktualizuje swoją bibliotekę. Dzisiaj wskoczyło sporo nowych pozycji, nowe odcinki nevflixowych seriali, ale także kilka filmów. Jeśli więc nie macie planów na weekend, przyjrzyjcie się liście nowości na Netflix.

Nowości na weekend na Netflix

Ósma klasa – film (2018)

Choć jest wyrzutkiem społecznym i obawia się nowego etapu życia w liceum, ósmoklasistka Kayla z uśmiechem na twarzy wkracza w ostatni tydzień nauki w gimnazjum.

Zaginione dziewczyny – film (2020)

Zdesperowana matka poszukuje zaginionej córki i walczy o ujawnienie prawdy — a przy okazji pomaga w odkryciu serii niewyjaśnionych morderstw. Historia oparta na faktach.

100 ludzi – sezon 1 (2020)

Setka wytrzymałych osób o różnym pochodzeniu bierze udział w zabawnych eksperymentach dotyczących wieku, płci, szczęścia i innych aspektów ludzkiego życia.

Beastars – sezon 1 (2019)

W świecie, w którym różne zwierzęta muszą żyć obok siebie, w łagodnym wilku budzą się pragnienia drapieżcy, a w jego szkole dochodzi do morderstwa.

Bloodride – sezon 1 (2020)

Urokliwie makabryczna antologia horroru, której bohaterowie są jak pasażerowie upiornego autobusu ruszającego w mroczną podróż w nieznane.

Gokarty – film (2020)

Nieznający strachu nastolatek wkracza do świata gokartowych wyścigów. Pomagają mu dobrzy przyjaciele i gburowaty trener, który niegdyś sam się ścigał.

Pomieszanie z poplątaniem – film (2018)

Chcąc poślubić swoją dziewczynę, pewien chłopak wyrusza w podróż, aby zdobyć błogosławieństwo ojca ukochanej, który zaginął przed laty.

Puzzle – film (2018)

Skryta żona i matka połyka bakcyla układania puzzli. Zatapiając się w nowej pasji, zaczyna inaczej postrzegać samą siebie i zaprzyjaźnia się z mistrzem tej rozrywki.

The Valhalla Murders – 1 sezon (2020)

Poturbowany przez życie detektyw z Oslo powraca na rodzinną Islandię, aby pomóc ambitnej policjantce schwytać seryjnego mordercę powiązanego z tajemniczym zdjęciem.

Fary: Hexagone (2020)

W pierwszej części tego genialnego stand-upu francuski mistrz komedii — Fary — w zabawny sposób odpowiada na pytania dotyczące między innymi tożsamości i kultury.


Posłuchaj nas!