Piąteczek nadszedł - lista nowości na Netflix!

Piąteczek nadszedł – lista nowości na Netflix!

Opublikowano 24.01.2020 19:48 -


Czekałem na ten dzień cały tydzień, bo to przecież piątek, piąteczek, piątunio. Praca niestety spowodowała, że dzień ten był totalnym chaosem, ale stało się – mamy weekend. Wraz z weekendem nieodzownie sporo aktualizacji w serwisach VOD. Przedwczoraj pisałem o nowościach w HBO GO, a dzisiaj rzuciłem okiem do biblioteki Netflix.

Tam, jak co piątek wskoczyło kilka nowych pozycji. Generalnie cały ten tydzień był obfity, bo i w środę, i w czwartek nowości się pojawiały. Przejdźmy zatem do tego, co nowego pojawiło się na Netflixie.

October Faction – 1 sezon (2020)

W tym pełnym potworów rodzinnym dramacie Fred i Deloris polują na nadnaturalne istoty, podczas gdy ich bliźnięta — Viv i Geoff — skrywają i zgłębiają własne sekrety.

Alex Fernández: Najlepszy komik świata (2020)

Alex Fernández jak zawsze czerpie pomysły na żarty ze swojego życia, ale tym razem opowieść o rodzeństwie komika ma jeszcze bardziej osobisty charakter.

Chemia (2015)

Para ekscentrycznych kochanków igra z losem, balansując na granicy życia i śmierci. Śmiertelna choroba stawia ich przed moralnym dylematem.

Pacific Rim Rebelia (2018)

Syn Stackera Pentecosta — Jake — łączy siły z byłym kompanem pilotem i młodą hakerką, aby uratować ludzkość przed kolejną inwazją kaiju.

The Ghost Bride – 1 sezon (2020)

Malezyjska Malakka pod koniec XIX w. Li Lan wplątuje się w tajemnicę powiązaną ze śmiercią ponurego syna bogatej rodziny.

Tryb samolotowy (2020)

Influencerka Ana rozbija samochód podczas rozmowy telefonicznej. Za karę trafia do domu swojego zrzędliwego dziadka na wsi, gdzie przejdzie detoks od komórki i internetu.

Dzień Bastylii (2016)

Za sprawą niefortunnego zbiegu okoliczności sprytny kieszonkowiec wpada w niezłe kłopoty, przez co musi pomóc agentowi CIA wytropić w Paryżu grupę terrorystów.

Klub Jimmy’ego (2014)

Rewolucjonista powraca z wygnania do rodzinnej Irlandii, gdzie reaktywuje klub młodzieżowy. Jego radykalne poglądy niepokoją jednak lokalną społeczność.

Nie zdołasz się ukryć – 1 sezon (2020)

Uciekając przed meksykańską przeszłością męża, pielęgniarka i jej córka trafiają do Hiszpanii, gdzie przyjmują nowe tożsamości. Ale w Madrycie też nie będą bezpieczne.

Rozkwit imperiów: Osmanowie – 1 sezon (2020)

Sułtan osmański Mehmed II rusza z potężną ofensywą na stolicę Bizancjum, Konstantynopol, wyznaczając w ten sposób bieg historii na kolejne stulecia.

Wieści z Rozładowani.pl