Jeśli nie macie planów na weekend, a jedyną opcją jest pozostanie w domu (np. jeśli niestety macie kwarantannę), to zapraszam do zagłębienia się w netflixowe nowości. Jest tam całkiem spora dawka dobrych pozycji, które warto obejrzeć.

Raman Raghav 2.0

Indyjski thriller, w którym skorumpowany policjant i seryjny zabójca zainspirowany działaniami psychopaty z lat 60. XX wieku prowadzą niebezpieczną grę.

Zamiana z księżniczką 2

Zbliżają się święta i koronacja, a Margaret przeżywa kryzys w związku. Jej dublerka Stacy musi wkroczyć do akcji, zanim kolejny sobowtór zrujnuje ich plany.

Black Friday

https://www.youtube.com/watch?v=xPeZibe3Kl0&ab_channel=KliMiX

Dokument oparty na książce o tym samym tytule. Codzienność w Bombaju po zamachach z 1993 roku oczami dziennikarki.

Kosmiczne święta

Młody elf bierze małego kosmitę za prezent gwiazdkowy. Nie wie, że jego nowa zabawka chce zniszczyć ziemską grawitację i ukraść wszystkie prezenty.

Legiony

Wielki romans, wielkie dylematy i wielka walka polskich legionistów z rosyjskim zaborcą w drugiej dekadzie XX wieku. Film inspirowany prawdziwymi zdarzeniami.

Łączy nas gospel

Serial dokumentalny, w którym biskup Ezekiel Williams z pomocą swojego słynnego siostrzeńca Pharrella poszukuje inspirujących głosów do wyjątkowego chóru gospel.

Mismatched

Początek tej zaaranżowanej przez rodziców znajomości nie jest obiecujący. Potem rodzi się coś w rodzaju przyjaźni, a chwilę później… coś jeszcze.

1920. Wojna i miłość

Trzej żołnierze służący w armiach różnych zaborców nawiązują przyjaźń, która trwa nawet po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

Jakby coś, kocham was

Pogrążeni z żałobie rodzice opłakują stratę dziecka wskutek tragicznej strzelaniny w szkole.