Photoshop ma już 25 lat - video

Opublikowano 15.07.2015 8:12 Aktualizacja: 15.07.2015 8:17 -


Flagowy produkt firmy Adobe ma już ćwierć wieku! To naprawdę dużo jak na oprogramowanie. Wiadomo, że to nie ta sama wersja ale i tak zacnie.

Adobe stworzyło z tej okazji video, które oglądnąć możecie klikając na tło w nagłówku. Świetnie przedstawili najpopularniejsze narzędzia używane w ich sofcie.

Photoshop zaczyna mieć coraz większą konkurencję. W sumie, to chyba każdy produkt Adobe powoli swojego rywala ma. Zwolenników jak i przeciwników ten program graficzny ma zapewne tyle samo. Nie ważne, czy podoba Ci się praca z PSem, czy też chciałbyś aby już odszedł ze standardu branży, to nie możesz mu odmówić tego, że zrewolucjonizował pewną część cyfrowego świata - od malowania, poprzez tworzenie grafik, aż po webdesign.

Jednocześnie mam dla Ciebie krótkie video pokazujące jak wyglądał skład reklamy/czasopisma zanim używany w tym celu został flagowiec Adobe. Poniższe wideo przygotował serwis lynda.com, który specjalizuje się w tutorialach między innymi dla tej platformy. Miło z ich strony, jakby nie patrzeć - kupę kasy na wiedzy z tego softu zarobili.

Wieści z Rozładowani.pl