"Perry Mason" - to może być spory hit od HBO - zobacz zwiastun i opis serialu

Opublikowano 15.06.2020 19:39 -


Po sukcesie "Gry o tron" HBO długo szuka swojej ścieżki sukcesu. Oczywiście nie śmiem porównywać "Perry Mason" do hitowej produkcji, ale uważam, że może to być pozycja, która przyciągnie użytkowników do HBO.

Serial "Perry Mason" stworzony został na podstawie przygód bohatera powieści Erle’a Stanleya Gardnera, amerykańskiego pisarza, ale i prawnika. I to właśnie jego wyuczony zawód zainspirował go do stworzenia tej powieści.

Rok 1931, Los Angeles. Kiedy reszta kraju zmaga się z Wielkim Kryzysem, to miasto kwitnie. Ropa naftowa, Igrzyska Olimpijskie, filmy dźwiękowe - jest wszystko! Ale doszło też do porwania, w którym coś poszło nie tak i to bardzo. Serial śledzi losy legendarnego już w kanonie amerykańskiej beletrystyki adwokata, obrońcy w sprawach karnych – Perry’ego Masona, bohatera serii powieści autorstwa Erle’a Stanleya Gardnera. Gdy największa sprawa dekady z impetem wkracza w jego życie, konsekwencja w nieustannym dążeniu do prawdy prowadzi Masona nie tylko do ujawnienia tajemnic miasta, ale i być może na drogę odkupienia dla siebie samego.

Serial pojawi się na HBO i platformie HBO GO już 22 czerwca.

Wieści z Rozładowani.pl