Pełnoekranowy slider, który porwie gości na Twojej stronie internetowej

Pełnoekranowy slider, który porwie gości na Twojej stronie internetowej

Opublikowano 9.04.2015 20:23 -


Robiąc dziś porządki w moim zatłoczonym czytniku RSS znalazłem kilka perełek, jeśli o skrypty chodzi. Propozycja, którą zaraz zobaczycie do najświeższych nie należy, za to jednak mogę zagwarantować, że bez względu na datę jej produkcji spowoduje ona efekt WOW. W zasadzie, to nie wiem jak się ona uchowała przez te kilka miesięcy, tym bardziej, że produkcje serwisu Tympanus staram się śledzić na bieżąco. W końcu sami doskonale wiecie jakie cuda potrafią robić.

Dziś pełnoekranowy slider, tak w uproszczeniu, bo jego zadanie jest nieco szersze. By uczciwie i kompleksowo nazwać dzisiejsze interesujące narzędzie, powinienem napisać: grid z intro w postaci pełnoekranowego slidera. Brzmi kosmicznie prawda? Jednak co najciekawsze, to tak mniej więcej działa, to co zaraz zobaczycie. Mi osobiście najbardziej przypadł do gustu sam slider, z bardzo przyjemnym dla oka efektem przejścia i menu nawigacyjnym, pomiędzy slajdami.

Twórcy przygotowali go w dwóch wersjach, jedna wersja z pojedynczym obrazem w intro, druga wersja w postaci slidera. Oczywiście Was interesuje tylko opcja druga. Czysta jakość, sami zobaczcie.

Demo Pobierz

Wieści z Rozładowani.pl