PanWybierak.pl – kompleksowa wyszukiwarka usług telekomunikacyjnych dobranych specjalnie dla Ciebie

PanWybierak.pl – kompleksowa wyszukiwarka usług telekomunikacyjnych dobranych specjalnie dla Ciebie

Opublikowano 3.01.2018 11:21 - 1 Akcja Partnerska


Praktycznie każdy z nas średnio co 2 lata staje przed wyborem: przedłużyć umowę z obecnym dostawcą usług telekomunikacyjnych, czy może skorzystać z oferty innego? Jeśli przedłużyć – na tych samych warunkach, czy może negocjować inne, korzystniejsze? Jeśli zmienić – na usługi którego z graczy na rynku się zdecydować? Teraz ta decyzja może być o wiele prostsza.

I nie – nie dzięki temu, że zmieniło się prawo i od Nowego Roku dotychczasowi dostawcy po danym okresie umowy będę musieli zagwarantować nam korzystniejsze warunki (a chciałoby się!). Wszystko dzięki stronie PanWybierak.pl – innowacyjnej wyszukiwarce, która w przejrzysty sposób zestawia najlepsze oferty nie tylko telefonu czy Internetu, ale także telewizji. Co ciekawe, jej rzetelność i wiarygodność, jako jedynej tego typu wyszukiwarki, potwierdza certyfikat wydany przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Jak działa PanWybierak.pl?

Jeśli korzystanie z popularnych stron do zamawiania jedzenia online, to działanie tego narzędzie będzie Wam bardzo prosto sobie wyobrazić. Wyszukiwarka działa bowiem w analogiczny sposób – wystarczy podać adres do poziomu budynku, a PanWybierak.pl wskaże wszystkie oferty, których szukamy dostępne pod tym adresem. Nawet od usługodawców, o których istnieniu do tej pory nie wiedzieliśmy, a które mogą być dla nas atrakcyjne.

Po wskazaniu wybranej przez nas lokalizacji, PanWybierak.pl wskaże nam najpierw wszystkie oferty w wybranej przez nas usługi. Co ciekawe, możemy dodać kolejną usługę i zbudować tzw. „dwupak”.

Każdy z wygenerowany przez wyszukiwarkę wynik możemy dodatkowo przefiltrować, w zależności od typu usługi, której szukamy. I tak na przykład, ofertę telefonii komórkowej możemy przeglądać z uwzględnieniem dostępnych darmowych minut i SMS-ów, szybkość Internetu, czy chociażby wysokości całkowitych miesięcznych opłat i długość trwania umowy. Filtrów rozszerzonych jest naprawdę bardzo dużo – wszystko po to, by usprawnić proces wyszukiwania najbardziej optymalnej dla nas usługi.

Warto zwrócić także uwagę na opcję „Przypominacz”. Dzięki niej mamy możliwość pozostawienia informacji o poszukiwanych usługach (np. jeśli okres dotychczasowej umowy jeszcze nam nie minął). Narzędzie samo powiadomi użytkownika, że pojawiły się oferty spełniające jego kryteria we wskazanym przez niego czasie.

Ale PanWybierak.pl to nie tylko wyszukiwarka i porównywarka cen

Jeśli zdecydujemy się już na którąś z wyszukanych dla nas ofert, możemy nabyć ją za pośrednictwem serwisu – albo z poziomu wyszukiwarki, albo dzwoniąc na infolinię, gdzie konsultanci raz jeszcze pomogą nam dokonać wyboru lub zamawiając prosto ze strony operatora. Co ważne, umowę podpisujemy dopiero w momencie instalacji usług – przyjeżdża ona z monterem i to właśnie w jego obecności dochodzi do jej zawarcia. Każdy z klientów ma możliwość ewentualnej rezygnacji z usług w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy.

Kompleksowa „galeria” z usługami telekomunikacyjnymi

Jak mogę w kilku słowach podsumować PanWybierak.pl? Serwis nie tylko pozwoli nam wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę (i stale aktualną!), która z pewnością będzie naszym świadomym wyborem, a nie wyborem konsultantów pracujących w call center dostawców tego typu usług. Co więcej, dzięki PanuWybierakowi.pl możemy bezpiecznie zamówić wybraną przez nas usługę wprost z poziomu wyszukiwarki. I to wszystko zupełnie za darmo.


Wpis powstał przy współpracy z PanWybierak.pl

Wieści z Rozładowani.pl