Jeśli nie macie planów na weekend to rozważcie opcję Netflixa.

A na Netflix jak zawsze mnóstwo premier. Tych głośnych i tych mniejszych, ale oczywiście jest w czym wybierać. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na nowy serial Pani dziekan z rewelacyjną Sandrą Oh w roli głównej.

Netflix wrzucił także nowe odcinki Riverdale, a także sporo wznowień. Jeśli się wahacie to spójrzcie na prognozy pogody, które nie zachęcają do wyjścia z domu, dlatego warto rozważyć chociaż jeden wieczór przed telewizorem. Tym bardziej, że w bibliotece znalazło się sporo polskich klasyków.

R E K L A M A

Nowości Netflix

Wenecja

Wybuch drugiej wojny światowej niweczy marzenia jedenastolatka o podróży do Wenecji. W wyobraźni chłopca miastem kanałów i gondolierów staje się zalana piwnica.

Komornik

Dwa tragiczne zdarzenia sprawiają, że bezlitosny komornik zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia i wątpić zarówno w sens swojej pracy, jak i w samego siebie.

For Life

Niesłusznie skazany na wyrok dożywotniego więzienia mężczyzna zostaje prawnikiem. Teraz jego misją jest pomoc osobom, które także zawiódł system sprawiedliwości.

Big Short

Grupa chytrych spekulantów zbija fortunę na amerykańskim kryzysie finansowym, przewidując z wyprzedzeniem rozwój wypadków i grając przeciwko bankom.

Zakochany mężczyzna

Windykator o złotym sercu zakochuje się w tonącej w długach kobiecie, która opiekuje się chorym ojcem.

Sweet Girl

Z powodu chciwości firmy farmaceutycznej stracił miłość swojego życia. Teraz jego córka nie ma matki, a on ma poczucie krzywdy. Na razie.

Pani dziekan

Pierwsza kobieta dziekan wywodząca się z mniejszości próbuje sprostać zawrotnym wymaganiom i wysokim oczekiwaniom na podupadającym wydziale anglistyki.

Harmidom – film

Hirek Harmidomski, jego rodzice i dziesięć sióstr jadą do Szkocji, gdzie dowiadują się, że mieli wysoko urodzonych przodków. Wyrusz z nimi w rozśpiewaną podróż!

Sekcja rytmiczna

Zdesperowana kobieta, której rodzina zginęła w katastrofie lotniczej na tle terrorystycznym, dołącza do międzynarodowej siatki szpiegowskiej w nadziei na odwet.

Czarna wyspa

Mroczne sekrety pozornie spokojnej wyspy mogą być groźne dla osieroconego ucznia, który nawiązuje bliską relację z tajemniczą nową nauczycielką.

Nie z mojej ligi

Przemiła, ale niezręczna towarzysko kobieta z rzadką wadą genetyczną ma dość randek w towarzystwie najlepszych przyjaciół. Postanawia więc znaleźć prawdziwą miłość.