Microsoft wprowadza do sprzedaży nowego pada do Xboxa w kolorze Aqua Shift. Będzie go można dostać za niecałe 290 zł.

Właśnie do przedsprzedaży trafiła edycja specjalna bezprzewodowego kontrolera Xbox o nazwie Aqua Shift. Ten mieniący się niczym toń wody pad jest pierwszym akcesorium tego typu od Microsoftu z gumowanymi powierzchniami bocznymi z dwukolorowym zawinięciem na każdym urządzeniu. W efekcie Aqua Shift sprawia surrealistyczne wrażenie rozświetlonego pryzmatu.

Pad Xbox Aqua Shift za 289 zł

Teksturowana powierzchnia na spustach, bumperach i tylnej obudowie gwarantuje, że użytkownik będzie cieszył się tym samym komfortem gry, niezależnie od upływu czasu czy intensywności rozgrywki.

Nowy kontroler trafi do salonów sprzedaży już 31 sierpnia. Już teraz można złożyć na niego zamówienie w cenie 289 zł.

xbox aqua shift controller

Poczuj się nieziemsko z kontrolerem bezprzewodowym Xbox w wersji specjalnej Aqua Shift wyposażonym w zmieniające odcień uchwyty z niebieskimi spiralami. Trzymaj cel na muszce dzięki hybrydowemu padowi kierunkowemu i teksturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy. Bezproblemowe przechwytywanie i udostępnianie zawartości za pomocą specjalnego przycisku udostępniania. Błyskawicznie paruj, graj i przełączaj się między urządzeniami.

– czytamy w opisie kontrolera.

Pad Xbox w odcieniu Aqua Shift jest kompatybilny z większością konsol Xbox: Xbox One, Xbox Series X|S, komputerami PC oraz wybranymi smarfonami.

Przypomnijmy, że niedawno nowe kolory kontrolerów zapowiedziało także Sony. Pady będą przeznaczone wyłącznie dla PlayStation 5. Będą to pady DualSense w 2 nowych kolorach: czarnym i czerwonym.

PS5 dostanie 2 nowe kontrolery. Pady w zupełnie nowych kolorach zobaczymy już wkrótce


Posłuchaj nas!