Parafrazując stare powiedzenie: w życiu są pewne dwie rzeczy: podatki i… darmowe gry w Epic Games Store. Co tydzień pojawia się minimum jedna pozycja za free i tak też jest w tym tygodniu. 7 dni temu otrzymaliśmy Control za darmo na PC, które jest do pobrania do dzisiaj. Popołudniu około godziny 17 pojawi się natomiast hit gastronomiczny, czyli Overcooked! 2.

Overcooked! 2 należy do tego gatunku, który jest stale aktualny. Pierwsza część odniosła olbrzymi sukces, a w drugiej otrzymujemy jeszcze więcej możliwości. Możemy zagrać w grupach czteroosobowych, kiedy oczywiście tryb single nam się znudzi.

Overcooked! 2 za darmo na PC

Overcooked powraca z dokładką nowych, ekscytujących wyzwań gastronomicznych! Wróćcie do Onion Kingdom i zbierzcie zespół kucharzy, grając w trybie współpracy dla maksymalnie czterech graczy – klasycznym lokalnym lub online. I nie puszczajcie fartuchów… czas znów uratować świat!
NOWE KULINARNE WYZWANIA!

Już raz uratowaliście świat przed nienasyconymi potworami. Teraz pojawiło się nowe zagrożenie – czas wrócić do kuchni i poskromić głód Unbread!
SZALONA ZABAWA W TRYBIE WIELOOSOBOWYM – ONLINE LUB LOKALNIE

Bez pracy nie ma sękaczy. Walczcie o najwyższy wynik wspólnie lub rywalizując ze sobą w chaotycznym trybie wieloosobowym – lokalnie lub online.
PRAWDZIWA UCZTA DLA OCZU

Przemierzajcie nową mapę drogą lądową, morską i powietrzną. Gotujcie w nowych lokalizacjach – od restauracji sushi po szkoły magii, kopalnie, a nawet planety kosmitów!
PRZYSMAKI NA KAŻDE PODNIEBIENIE!

Podróżujcie po świecie, przyrządzając nowe przepisy na każde podniebienie – w tym sushi, ciasta, hamburgery i pizze.
TYLKO SPOKÓJ NAM TO UGOTUJE!

Przemieszczajcie się przy pomocy teleportów oraz ruchomych platform i oszczędźcie czas, rzucając składniki w dynamicznych kuchniach, które zmieniają się i ewoluują. Niektóre przenoszą nawet kucharzy w nowe lokalizacje.