Oczywiście pierwszy dzień weekendu, czyli upragniony przez wielu z Was piąteczek oznacza tylko jedno: dailywebowy przegląd nowości w serwisach streamingowych. Dajemy Wam i nam trochę wytchnienia od poważniejszych (zazwyczaj) tematów i lecimy z nowościami.

Weźmy też pod uwagę to, co dzieje się za oknem i dziać się będzie przez najbliższe kilka dni. Jeśli więc czekaliście na jakieś nowości Netflix, to spieszę z pomocą, bo tych jak zawsze nie brakuje! Warto rzucić okiem na serial Otwórz oczy, który jest kolejną polską produkcją.

Nowości Netflix na weekend

Valdosta Wildcats: Drużyna mistrzów

W małym miasteczku w Georgii, w którym króluje futbol, drużyna licealistów walczy o mistrzowski tytuł, borykając się z problemami miłosnymi, rywalizacją i prozą życia.

Arlo w Nowym Jorku

Arlo i jego niezwykli przyjaciele mają ambitny plan: przywrócić dawny blask podupadłej dzielnicy Nowego Jorku, która jest dla nich domem.

Cały on

Remake klasycznej komedii „Cała ona”, w którym szkolna influencerka i mistrzyni metamorfozy staje przed karkołomnym wyzwaniem: zmienić klasowego outsidera w króla balu.

D.P.

Młody żołnierz dołącza do grupy ścigającej dezerterów i odkrywa bolesną rzeczywistość poborowych odbywających obowiązkową służbę wojskową.

SAS: Zamach w Eurotunelu

Podróżujący z dziewczyną z Londynu do Paryża oficer sił specjalnych wkracza do akcji, kiedy kontrolę nad pociągiem przejmują uzbrojeni i bezwzględni najemnicy.

Jumanji: Następny poziom

Gdy Spencer znika, Martha, Bethany i Fridge dochodzą do wniosku, że muszą wrócić do Jumanji, żeby go odnaleźć. Ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Otwórz oczy

Cierpiąca na amnezję nastolatka próbuje odzyskać swoje życie w klinice zaburzeń pamięci, jednak zaczyna nabierać podejrzeń co do niekonwencjonalnych metod leczenia.

Clickbait

Uprowadzenie Nicka Brewera to część ponurego przestępstwa z internetem w tle. Bliscy zaginionego próbują dowiedzieć się, kto i dlaczego porwał ich męża, ojca i brata.

Post mortem: W Skarnes nie umiera nikt

Wróciła ze świata umarłych z nowo odkrytym apetytem na krew. Zakład pogrzebowy jej rodziny bardzo potrzebuje zleceń. A gdyby tak…?


Posłuchaj nas!