Otwarcie Gamescom 2019 - gdzie śledzić transmisje?

Otwarcie Gamescom 2019 – gdzie śledzić transmisje?

Opublikowano 21.08.2019 12:21 -


Wczoraj oficjalnie wystartowało największe wydarzenie w świecie gier, czyli Gamescom 2019 w Kolonii! Potrwa on aż 5 dni, kiedy to będziemy mieli okazję poznać najnowsze produkcje, które być może pojawią się jeszcze w tym roku. Co prawda pokazy największych gigantów, takich jak Google, Microsoft, a nawet Nintendo pojawiły się już wczoraj, nie oznacza to jednak końca atrakcji na najbliższy tydzień. Gdzie i kiedy będzie można śledzić transmisje?

Targi organizowane w Kolonii to drugie pod względem wielkości wydarzenie, gdzie każdego roku prezentowane są największe nowości w świecie gier. W tym roku jest to już 10. odsłona Gamescom, dlatego liczyłam, że będzie ona naprawdę wyjątkowa. Nie pomyliłam się. Zmieniła się całkowicie formuła organizacyjna imprezy, która znacznie bardziej przypomina teraz E3. W poniedziałek można było podziwiać prezentację Nintendo, Mirosoft oraz Google. Wśród nich mieliście okazję zobaczyć również kolejną zapowiedź NFS Heat, o którym niedawno wspominaliśmy. To jednak nie są wszystkie przedstawienia, na jakie czekają najwięksi wielbiciele gier.

Co zobaczymy w tym roku na Gamescom 2019?

Poza wczorajszymi prezentacjami cały czas czekają na nas odsłony polskich producentów, w tym także Cyberpunk 2077. Wielu graczy oczekuje z niecierpliwością na kolejne zwiastuny oraz szczegóły dotyczące rozgrywki, które przekonają ich do przedpremierowego zakupu produkcji. Mimo tego, że swoją premierę będzie ona miała dopiero w przyszłym roku, to już można zagwarantować sobie dostęp do gry już w dniu premiery. Wersja podstawowa rozpoczyna się od 200 zł, natomiast wersja kolekcjonerska to aż 750 zł. Czy będzie warta swojej ceny? Przekonamy się już niebawem.

gamescom 2019

Mam nadzieję, że w poniedziałkowy wieczór oglądaliście galę zakańczającą wyjątkowy, pierwszy dzień Gamescom 2019. Geoff Keighley zaskoczył gości oraz widzów nie tylko swoją prezencją, ale również wyjątkowym humorem.

Na takim wydarzeniu jest on niezwykle ważny. Każdego dnia ujawniane będą kolejne szczegóły dotyczące najnowszych gier, szczegółowy plan będzie ujawniany na bieżąco. Zachęcam Was do oglądania transmisji dostępnych na YT. Każdego wieczoru znajdziecie tam transmisję na żywo wprost z Kolonii. Zdradźcie nam, które prezentacji najbardziej nie możecie się doczekać, a może już któraś skradła Wasze serce?

Wieści z Rozładowani.pl