Wybór top 5 w tym roku nie był łatwy. Wiele premier odbyło się bez większego echa, część było przesuniętych, a to spowodowało, że wiele sprzętów przeze mnie kupionych były z roku 2019 czy 2018, bo jakoś nie czułem potrzeby inwestycji w najnowszy model.

Gwiezdne wojny to teraźniejszość, czyli testy elektrycznego HD Livewire

Kolejność wymienionych sprzętów jest przypadkowa poza miejscem pierwszym. Ta pozycja może należeć tylko do jednego – Harley Davidson LiveWire. Ten motocykl był dla mnie ewenementem od momentu kiedy go pierwszy raz zobaczyłem na polskiej premierze. Kolejny szok przeżyłem, jak dostałem go do testów. Jeżeli miałbym połączyć rok 2020 z jedną chwilą, to byłaby właśnie ta kiedy pokonywałem pierwsze kilometry na tym motocyklu elektrycznym. Emocje, jakie towarzyszyły odkręcaniu gazu, były nie do porównania z niczym, co znam. To właśnie HD.

Patriot Viper V380 – przenieś swoją rozgrywkę na wyższy poziom za rozsądne pieniądze

Kolejną propozycją są słuchawki gamingowe Patriot Viper V380, których używam niemal codziennie od czasu testów. Poczekały trochę na nowego PC, ale od momentu jego zakupu, codziennie dostarczają wrażeń przy wieczornych rozgrywkach. Wygodne, fajnie wyglądające i z przyzwoitym dźwiękiem przestrzennym. Czego chcieć więcej?

Słuchawki dokanałowe dla audiofila? Planarne Audeze LCD-i3 udowadniają, że da się!

Jak już w temacie słuchawek jestem, to nie mogę nie wspomnieć o słuchawkach z przetwornikiem planarnym, jakie dostałem do testów – Audeze LCD-i3. Choć jest to produkt, na który sobie zapewne nie pozwolę, bo mam inne oczekiwania od słuchawek dousznych, to należy mu się miejsce w moim top 5. Pierwszy kontakt z przetwornikiem planarnym okazał się miłością od pierwszego dźwięku.

Kamerka 360 zamiast sportowej GoPro? Czyli dlaczego zakupiłem GoPro Fusion, cz.2

GoPro Fusion 360 – coś, co uważałem kiedyś za fanaberię i zabawkę dla osób, które mają za dużo czasu, zastąpiło moją klasyczną kamerę sportową GoPro. Urzekła mnie stabilizacja, jaką możemy osiągnąć przy kamerach 360 oraz możliwość kadrowania po fakcie. W końcu nigdy nie wiesz jadąc motocyklem, kiedy na drodze zdarzy się coś ciekawego (niekoniecznie miłego).

Testy Xiaomi POCO X3 NFC – do 1000 zł to jedyna słuszna decyzja

Jedynym w moim zestawieniu telefonem będzie POCO X3 NFC. Model ten moim zdaniem rozbił bank. Zakupiony w przedsprzedaży za 899 zł po prostu nie ma konkurentów do dziś dnia. Poniżej tysiąca otrzymujemy wysoką częstotliwość odświeżania ekranu, główna kamera 64 Mpx i procesor Snapdragon. Oczywiście ma swoje mankamenty, ale CCC – Cena Czyni Cuda.