Apple właśnie zaprezentowało najnowszego iPada Mini. Jest piękny!

Chwilę nam przyszło poczekać, przecieki mówiły o nim już w ubiegłym roku, ale to własnie dopiero dziś zobaczył światło dzienne. Nowy iPad Mini ma szereg interesujących nowości, ale przede wszystkim całkowicie odświeżony wygląd

Zrzut ekranu 2021 09 14 o 19.12.59
Nowy iPad Mini

.

R E K L A M A

Nowy iPad Mini jest piękny

Nowy iPad Mini zyskał odświeżony wygląd, a więc został upodobniony do najświeższego designu pozostałych iPadów z serii Pro czy Air. Ramki zostały mocno ograniczone, Apple pozbyło się przycisku Home, zastępując go TouchID, ukrytego we włączniku, który znamy chociażby z Apple Air. Przede wszystkim przy tej zmianie nowy iPad Mini  zyskał także większą powierzchnie ekranu, przy zachowaniu tych samych gabarytów.

Zrzut ekranu 2021 09 14 o 19.13.04

To nie koniec nowości w nowym iPadzie Mini

Prócz nowego wyglądu, Apple przygotowało w iPad Mini także nowe kolory. Do wyboru mamy: purple, pink, starline i space gray. Co jednak kryje się pod ekranem? Apple zainstalowało Liquid Retina Display z True Tone i 500 nitów jasności. Wygląda imponująco? To prawda!

Zrzut ekranu 2021 09 14 o 19.15.58

Nowy iPad Mini z USB-C!

Nowy iPad Mini został także wyposażony w USB-C, a to doskonała wiadomość, bo w końcu będziemy mieli możliwość korzystania bez problemów z dodatkowych akcesoriów. Apple w iPadzie Mini dorzucio także wsparcie Apple Pen 2gen., a pondatko także obsługę 5G w wersjach z cellularem.

Zrzut ekranu 2021 09 14 o 19.13.12

W trakcie prezentacji wielokrotnie zaznaczano, że nowy iPad Mini, to przede wszystkim wydajność, nie zabraknie także dodatkowych smaczków. W końcu zastosowano także stereofoniczne głośniki, ukryte u spodu i wierzchu urządzenia.

Zrzut ekranu 2021 09 14 o 19.16.39

Nowy iPad Mini – kiedy i jakie ceny?

Nowy iPad Mini będzie możliwy do zamówienia już teraz, a dostępny będzie od przyszłego tygodnia. Nie nastawiajcie się jednak, bo pewnie pierwsza partia wyprzeda się na pniu, a na kolejne rzuty przyjdzie poczekać. Cena nowego iPada Mini przewidziana została na $499.

Zobacz inne zapowiedzi z #AppleEvent🍏 2021: