Podczas Showcase PS5 Sony pokazało tytuły, o których wiedzieliśmy już wcześniej, a także nowe gry, które były niejako niespodzianką. O cenach pozycji na PS5 na razie wypowiadać się nie będziemy, bo… po co psuć sobie humor?

PS5 – gry na konsolę Sony

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Chyba najważniejsza pozycja, jaką szczyci się Sony. Głosy są różne: „że odgrzewany kotlet”, „gra na siłę”, ale na pewno pierwsze materiały i gameplaye pokazują moc konsoli PS5 i chyba właśnie po to ta pozycja powstała.

Horizon Forbidden West

Dalsze przygody Aloy, która wyrusza na Zakazany Zachód – majestatyczne, ale niebezpieczne pogranicze, które skrywa tajemnicze nowe zagrożenia. Co ciekawe dowiedzieliśmy się, że gra zostanie wydana także na konsolę poprzedniej generacji, czyli PS4.

Ratchet & Clank: Rift Apart

Przeżyj międzywymiarową przygodę z Ratchetem i Clankiem.

Gran Turismo 7

Kultowa seria pojawi się oczywiście na konsoli PS5. Dla fanów cyklu przygotowano specjalny gameplay, który pokazuje możliwości konsoli i gry.

Returnal

Przełam cykl chaosu na nieustannie zmieniającej się planecie obcych w tej strzelance typu roguelike z widokiem z perspektywy trzeciej osoby.

Sackboy: A Big Adventure

Wspólnie z Sackboyem i znajomymi przeżyj epicką, trójwymiarową platformową przygodę.

Demon’s Souls

To może być hit, który stanie się „flagowcem” PS5. Ta przebudowana od podstaw gra zachęca do zapoznania się z niepokojącą historią i bezlitosnym stylem walki Demon’s Souls.

Destruction AllStars

W globalnym fenomenie, jakim jest Destruction AllStars, możesz siać zniszczenie zza kierownicy lub na piechotę.

opisy gier: Sony